הובלת דירה עם מנוף ביעד

פשטות, מהירות והגנה: הובלת בית המגורים שלכם תוך שימוש במנוף עד כה, כאשר הייתם מחפשים לקבל שירותי ההובלה, מובן היה לכם שיעשו דרכם מובילים שישאו על גבי הגב שלהם את מיטב החפצים שברשותכם. מצד אחד: התייראתם למוביל אחרי הכל, הרהיטים שלכם כבדי משקל, והצד ההפוך של המטבע הוא שיגורתם לתכולה שלכם אשר מסוגלת להיהרס ולהיקרע. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף ביעד" מבסוטים לספר על תקופה מחודשת של הובלות: מעבר דירות יחד עם מנוף בתעריף לכל כיס.

  • שריינו שירותי מנוף להעברת דירה גדולה בעלויות הכי זולות!
  • שינועי דירות בהזמנת מנוף החל ממחיר 290 ש”ח
  • אצלנו זה אפשרי: קבלו שירותי העברות בהזמנת מנוף בתוך 24 שעות
  • טיפולי אריזה ופירוק (עוד מחיר)
  • הנפות שירותי הובלת דירה לבניינים רבי קומות וכלה בקומה 18
  • כדי לקבל שיחת ייעוץ והצעה התקשרו:

שינועי בית בעזרת מנוף ביעד

מדוע מומלץ לעשות הובלת דירה עם מנוף?

אם כן, ההסבר הודות לו אנחנו מציעים להוציא לפועל הובלת דירות בעזרת הנפה זה בעיקר מהסיבה שהיא למעשה עושה את המעבר ללא ממושכת ומאובטחת. כלל החפצים והציוד שברשותכם נמצאים על הזרוע של המנוף, ונוסעים אל המיקום שסימנתם כיעד. כתוספת, ישנם לא מעט רהיטים שהורכבו ובזמן הזה א"א להניעם בפתח הבית / המסדרון אצלכם, וכן במצבים כדוגמת זה אנו מציעים לקחת טיפולי הנפות להעברת דירות קטנות ביעד והסביבה. ניתן לעשות שיחת ייעוץ בקשר להכרח המענה ולהתאים אותו לאופי ההובלה שאתם עושים. קל לקחת הובלות דירה עם הובלת דירה עם מנוף ביעד בתמחור מוזל באתר זה.

מהי השיטה בה לוקחים מנוף להובלות דירה באיזור יעד

יש שני מיני מנוף בבזמנה להובלות, וברוב המקרים, בעלי המקצוע ימצאו בשבילכם במין המנוף הכי נכון לפרוצדורה מיד לאחר שתתנו להם עוד מידע ופרטים על התכולה שהינכם מחליטים להוביל והאיזור לשם או לחלופין משם ישונעו. אמנם יש שגם אתם תכירו את האופציות ועליכם לדעת באילו מקרים לוקחים באילו סגנונות מנוף הרמה. אבחנה בין השניים בא לידי ביטוי באופי הפריטים אשר ביכולת שלהם לשנע, המשקל שלהם והגובה שממנו / לשם אתם רוצים לקחת את הדברים.

אופי הליפט: מנוף עגורן נייד טנדר או מסחרית שירותי מנוף הובלות באה כולל זרוע מנוף מצויה על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מצרפים רתוקות ובאמצעותם מרימים פריטים כבדים וגדולים. מבצעים איתו פעולה כשצריך לקחת דברים מעל למשטחים / שמשנעים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

סגנון הליפט: ליפט סולםמדובר במנוף הרמה מזערי שנפתח כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו לראות קתדרה שעליה ניתן לעמוד ולשאת כל הובלה, והיא עולה ויורדת כמו למשל מעלית. מבצעים איתו פעולה כאשר יש צורך לקיים הובלה של בית באופן מיידי, שכן אין צורך באירגון ספיישל לפני נשיאת הציוד כולו עליו, וכשמעבירים מקומה 5 ומעלה זה עלול לטפס עד לקומה ה-16 בבית מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור תמיד כאשר מבקשים להסתייע בשירותי הנפה,

לא מכל דירה אנו מציעים להעביר רהיטים על-ידי ליפט. חובתכם היא לברר שבאמתחתכם אשנב עצום דיו שבעזרתו תוכלו לסלק את החפצים ומכשירי החשמל אל החלק החיצוני לכיוון הכביש, ואם לא מצוי פתח מסוג זה, הובלה של בית בעזרת מנוף תימצא בלתי אפשרית. בדרך כלל, אמנם, בתוך מבנים ישראליים יש גזוזטראות בחדר המרכזי או לחלופין לפחות צוהר נרחב, ועל-מנת שתתאפשר זמינות לטעינה על גבי מנוף הובלה אל תשכחו לנייד כל דבר אל החדר המרכזי ומנקודה זו אל הליפט. כל ההעברה המדוברת יוצאת לפועל כצפוי בעזרת הצוות שלנו.

מהי עלות שירותי הנפה לכל 60 דק'?

לעומת מצ בו מוצעים עם הצעה לעלות על העברה מבלי שימוש במנוף, בעת שמכניסים את שירות המנוף שלנו לשינוע הדבר המקובל הוא לשלם לנהג המנוף לפי שעת עבודה שלו. כך שעל שימוש בליפט כחלק מהעברה מחיר יתבצע אחיד, ויעמוד על 280 – 430 שקלים חדשים לכלל סגנונות השינוע. אנו מציעים להפנות קושיה אל הפועלים מה מספר השעות שהם משערים ש ההעברה תיקח כדי להכניס לראש כמה תצטרכו לשלם על שירות ההנפה, וחלקם גם יש להם אפשרות להצמיד לכם הצעת עלות בלי טעויות במקרים של הובלות מנוף ספיישל.

שינוע בתים עם מנוף הופכת את ההובלה למשתלם פחות?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים לגבי עלות השכרת מנוף למעבר בין דירות? בהנחה שכן, מולכם מה שאתם נדרשים לזכור! השכרה של שירות ההנפה הינה הוספה לשעה של שינוע. המחיר תנודתי לפי שעות בהן יתבצע התעסקות עם המנוף, מאיזה קומה להוריד את החפצים ומהי הקומה אליה יקחו את התכולה בנקודת היעד. לשמיעת הצעת עלות מדהימה והוגנת הרימו אלינו טלפון! אנו מתחייבים למענה טוב ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *