הובלת דירה עם מנוף בחנתון

קלילות, זריזות ובטיחות: העברה של החדר המרכזי בביתכם תוך שימוש במנוף עד היום, כשהייתם מעוניינים בלהשיג שירות של שינוע, היה ברור לכם כי יעשו דרכם פועלים שירימו על גופם את טובי הפריטים שבבעלותכם. סיבה ראשונה היא: התאבנתם למומחה כי הפריטים שלכם בעלי משקל גדול, ומנגד התפחדתם לרהיטיכם שמסוגלת להישבר ולהיהרס. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף בחנתון" מתרגשים לעדכן על תקופה חדשנית של מעברים: העברת דירה בעזרת מנוף בעלויות נפלאות.

  • שריינו הנפות להובלה של דירת חדר במחירון הכי הוגן!
  • העברת משרדים ודירות בעזרת מנוף החל ממחיר 340 שקלים
  • אופציה לקבלו שירותי העברת בתים יחד עם מנוף בתוך אותה יממה
  • עבודות אריזה (תוספת תעריף)
  • הנפות העברת דירה לקומות גבוהות וזאת עד בקומה 17
  • להשגת להתייעץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

הובלות של דירה עם מנוף בחנתון

מדוע אנחנו ממליצים לעשות שינוע דירות תוך שימוש במנוף?

אז הרציונל מפאתו אנחנו ממליצים להתחיל הובלה של בית יחד עם מנוף הרמה זה למעשה יותר מכל שכן זה בעצם עושה את הובלות הרהיטים לחפוזה וממוגנת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מושמים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים אל המיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. במקביל, יש אף מלא דברים שהורכבו וכעת לא קל להניע אותם בדלת או לחלופין איזור המדרגות, וגם כן בדוגמאות כדוגמת זה אנחנו מציעים לעשות בחירה בשירותי השכרת מנוף להעברת דירה באיזור חנתון. יתאפשר לכם להתייעץ איתנו לגבי נחיצות המענה וההתאמה שלו לסוג המעבר שאתם מבצעים. תהיה לכם את האופציה להזמין הובלות דירה הודות להובלת דירה עם מנוף בחנתון בתעריף נוח כאן.

מהי הדרך בה לקוחים לעצמכם שירותי מנוף לשינוע דירות בעיר חנתון?

יש אף 2 מינים של שרותי מנופים המיועדים להובלה, וברוב המקרים, אנשי ההעברה יבחרו במקומכם במין המנוף הכי תואם להעברה קצת אחרי שתתנו להם מספר טלפון על כל הפריטים שהחלטתם לנייד והאיזור לשם / ממנו יועברו. עם זאת, יש שאפילו אתם, הגולשים, תהיו בהיכרות עם הפונקציות ולא תשכחו באיזה מקרים בוחרים באילו סגנונות ליפט. אבחנה בין השניים בא לידי ביטוי באופיים של הפריטים אשר יש ביכולתם לסחוב, כובדם והקומה ממנה או לחלופין לשם אתם רוצים לבצע את ההעברה.

סגנון הליפט: מנוף עגורן נייד טנדר או משאית שירותי הנפה העברות באה כולל עגורן מצויה על גבה, שהוא "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר אליה מצרפים חרצובות ודרכם נושאים ריהוט ודברים בעלי משקל גדול. משתמשים בו כשצריך להוביל רהיטים על משטחים ולחלופין שמזיזים תכולה ודברים במשקל של מעל 400 ק”ג.

מבנה מנוף ההרמה: מנוף לדרזה מנוף מזערי שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. עליו יש במה ששם אפשר להיעמד ולסחוב חפצים ופריטים, וזה יורד ועולה למשל מעלית בבניין. מבצעים איתו פעולה כשיש דרישה לבצע העברת דירה בזריזות, כי לא חייב אירגונים ספיישל לפני העמסת הכלים על גבו, וכאשר נוביל מקומות גבוהות המצב יכול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 במקום מגורים בתקן.

אירגון כלשהו אשר קריטי לזכור כל הזמן כאשר רוצים להזמין הנפה,

לא מכל דירה יתאפשר לכם להזיז חפצים בסיוע מנוף. מחובתכם לוודא שיש לכם פתח גדול מספיק שאיתם ניתן להוציא את הרהיטים והציוד והחשמליים כלפי חוץ לכיוון הכביש, ובסיטואציה בה לא מצוי אשנב בסגנון, הובלת דירות תוך שימוש במנוף תהיה בלתי ניתנת לביצוע. לרוב אע"פ כן, במקומות מגורים ישראליים יש בלקונים בחדר המרכזי או לחלופין לפחות אשנב נרחב, ועל-מנת שתתאפשר נגישות להטענה על גבי מנוף הובלה יש לשנע כל מוצר אל הסלון ומשם אל הליפט. כל הפרוצדורה המדוברת יוצאת לפועל מן הסתם בידי הסבלים.

כמה נשלם על שירותי הנפה פר 60 דק'?

שלא בדומה למקרה שבו מקבלים הצעה על הובלה מבלי שימוש במנוף, כאשר מכניסים את השירות של המנוף להובלה נוהגים להתחייב עבור איש המנוף על-פי שעת עבודה שלו. אז בגלל זה על העברות בעזרת ליפט מחיר יחושב בצורה הומוגנית, וידרוש עלות של שקל לכל סגנון של הובלת דירות. אפשר לחקור את אנשי ההובלה מה כמות השעות שהם משערים ש הובלות הדירה תיקח בשביל להכניס אל הראש כמה תבזבזו על שירות השכרת המנוף, ויהיו מהם שאף יהיה להם את היכולת לספק לכם הצעה עם דקדוק רב בסיטואציה של הובלות מנוף סגוליות.

מעבר בין דירות בהזמנת מנוף הופכת את ההובלה לזול פחות?

הינכם מהרהרים על עלות שירותי מנוף למעבר בין בתים? במקרה שכן, הבאנו לכם את כל מה שעליכם להבין! השכרת שירות ההנפה הינה הוספה לשעת עבודה. מחיר זה תנודתי על-פי זמן בו יתקיים שימוש במנוף, מאילו קומות יורדו התכולה ומהי הקומה אשר אליה יקחו את החפצים במיקום שבחרתם. כדי להשיג הצעת עלות מפליאה ואפשרית דברו איתנו! נדאג לשירות טוב ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *