הובלת דירה עם מנוף בחיפה

קלילות, זריזות ובטיחות: שירותים של הובלת הדירה שלכם בהזמנת מנוף עד היום, כאשר הייתם זקוקים ללמצוא עבודות מעבר, מובן היה לכם שיסעו מזיזים שיסחבו על גבם את פסגת החפצים שברשותכם. סיבה #1: התחלחלתם למוביל שכן התכולה שלכם בעלי משקל גדול, ומצד שני נבעתם לפריטים שלכם אשר עלולה ליפול ולהיפגע. אתר “הובלת דירה עם מנוף בחיפה” מתרגשים לעדכן על עידן חדש של מעברים: מעבר בית בהזמנת מנוף בעלויות נפלאות.

  • שריינו שירותי הנפה להעברת דירות קטנות בעלויות הכי זולות!
  • העברות בתים פרטיים בהזמנת מנוף הובלה ב- 330 ש”ח
  • רק אצלנו: הזמנת שירותי הובלה בעזרת מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • שירות של אריזה (פלוס תשלום)
  • מנוף שירותי הובלת דירה לדירות בקומה 7 ומעלה וזה מגיע עד קומה 18
  • כדי לקבל להתייעץ והצעת עלות אנחנו בטלפון:

שירותים של הובלת בתי מגורים בהזמנת מנוף באיזור חיפה

מדוע אנו ממליצים לבצע הובלות דירות עם מנוף?

בואו ניגש לזה, ההיגיון עקב כך חכם יהיה להוציא לפועל הובלה של בית בעזרת הנפה זה במיוחד בגלל שהיא למעשה עושה את השינוע לחפוזה ומוגנת. כלל החפצים והציוד שברשותכם נמצאים על המנוף, ונוסעים אל הלוקיישן שבחרתם בתור היעד שלכם. כתוספת, ישנם לא מעט פריטים שחוברו ובנקודת זמן זו לא יתאפשר להם לשנע אותם בדלת הדירה ו/או איזור המדרגות, ואף בסיטואציות כדוגמת זה קריטי לקחת שירותי הנפה להובלה של דירת חדר באיזור חיפה. פשוט לקחת התייעצות בקשר להצטרכות הטיפול והתאמתו למין ההובלה שאתם עושים. תהיה לכם את האופציה להזמין מעבר דירות עם הובלת דירה עם מנוף בחיפה בתשלום משתלם אצלנו.

באיזה אופן לקוחים לעצמכם השכרת מנוף למעבר דירות בחיפה והסביבה?

יש 2 סוגים של שירותי הנפה לשינועים, וע"פ רוב, אנשי ההובלה יבררו עבורכם בסוג המנוף הכי ראוי להובלה של דירה קצת אחרי שתספקו להם עוד מידע ופרטים על החפצים שהינכם רוצים להעביר והאיזור לשם או ממנו ישונעו. אך אנחנו מציעים שאפילו אתם, הגולשים, תדעו על הפונקציות ולא תשכחו באילו מקרים לוקחים באיזה סוג של מנוף. להבחין בין השניים מאופיין בסוג החפצים שביכולתם להרים, כובדם וגובה הקומה ממנה ו/או אשר אליה ברצונכם לבצע את השינוע.

אופיו של המנוף: עגורן נייד טנדר או משאית השכרת מנוף שינועים באה עם זרוע מנוף כחלק ממנה, שהוא "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מחברים חבלים ואיתם נושאים תכולה ודברים בעלי משקל רב. נעזרים בו כשרוצים לנייד מרכולת מעל למשטח או לחלופין שמובילים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

מבנה הליפט: מנוף לדראנו מדברים על מנוף הרמה בינוני שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מרשימים. עליו יש דוכן ששם אפשר לעמוד ולקחת רהיטים, וזה למעשה יורד ועולה כמו למשל מעלית. משתמשים בו כשנצרך להתחיל הובלת בית בזריזות, אחרי הכל, אין צורך באירגונים ספיישל לפני העמסת האביזרים על גביו, וכשמעבירים מקומה גבוהה יש ביכולתו לנסוק עד לקומה ה-16 בבניין מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר קריטי לא לשכוח כאשר נצרכים לעשות בחירה בהשכרת מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה יתאפשר לכם להזיז כל דבר תוך שימוש במנוף. אל תשכחו לוודא שיש ברשותכם צוהר ענק כראוי אשר איתו תהיה לכם את האופציה להוציא את הציוד ומכשירי החשמל החוצה אל כביש, ואם לא קיים פתח בסגנון, הובלה בעזרת מנוף תתגלה כמחוץ לתחום. באופן טבעי, אבל, בתוך מבנים ישראליים ישנן בלקונים בחדר המרכזי או לחלופין לפחות אשנב ענקי, ובמטרה שתתאפשר גישתיות להעמסה על ליפט שינוע חכם לקחת כל פריט אל הסלון ומהנקודה הזו מנוף השינוע. כל המעבר שאנו מדברים עליה מתבצעת , ודאי, ע"י המשנעים.

כמה נשלם על השכרת מנוף לכל שעה?

בניגוד לסיטואציה בה מוצעים עם הצעת מחיר על שינוע ללא מנוף, כאשר מכניסים את שירות השכרת המנוף לפרוצדורה נוהגים להיות מחויבים לאיש המנוף על-פי שעת עבודה שלו. על-כן על שימוש בליפט כחלק מהשינוע מחירון יתבצע באופן מאוחד, וידרוש מכם עלות של 270 – 430 שקלים חדשים עבור כלל סגנונות ההובלת דירות. אנו מציעים לתשאל את הפועלים איזה זמן חושבים ש ההובלה תיקח במטרה לתפוס כמות הכסף שתבזבזו על שירות ההנפה, וחלק מהם גם יש לכם ידע ויכולת להצמיד לכם הצעה מדוקדקת במצבי שינוע בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר דירות בהזמנת מנוף הופכת את הובלת הדירה לעולה יותר כסף?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים אודות מחירון שירותי מנוף למעברים? אם כן, אנו מציגים לכם את כל הדברים שאתם נדרשים להבין! השכרת השירות של המנוף היא למעשה אקסטרה לשעת עבודה. המחיר משתנה לפי זמן בו יופעל עיסוק במנוף, מהי הקומה ממנה יורדו הדברים ולאיזה קומה מעלים את האביזרים ביעד. כדי לשמוע הצעה שלא ציפיתם לה ונוחה דברו איתנו! מתחייבים לשירות איכותי ולמחירים זולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *