הובלת דירה עם מנוף בחדרה

קלות, זריזות ושמירה: שירותי הובלת סלונכם יחד עם מנוף עד הזמן האחרון, ברגע שהייתם מחפשים להזמין שירות של שינוע, ידעתם היטב שיובאו אליכם פועלים שיחזיקו על גבם את פסגת החפצים אשר שייכים לכם. מצד אחד: יראתם למקצוען כי הפריטים שלכם כבדי משקל, ומצד שני התאבנתם לפריטיכם שעלולה ליפול ולהיפגע. באתר "הובלת דירה עם מנוף בחדרה" מחויכים ליידע על תקופה מחודשת של מעברי דירה: הובלת דירה בהזמנת מנוף בעלויות נפלאות.

  • קבלו שירותי מנוף להעברת דירה גדולה בעלויות הכי טובות!
  • העברות דירה יחד עם מנוף מחיר התחלתי של 310 שקלים
  • אופציה לשריינו שירותי הובלת דירה בעזרת מנוף בתוך אותה יממה
  • שירותי אריזה ופירוק (עוד מחירון)
  • השכרת מנוף שירותי הובלת דירות מגורים לדירות בקומה 7 ומעלה וזאת עד בקומה 18
  • לקבלת להתייעץ והצעה לעלות בטלפון:

העברות דירה יחד עם מנוף באיזור חדרה

למה אנחנו ממליצים לעשות מעבר של בית תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, ההצדק מפאתו קריטי להוציא לפועל העברת דירה בעזרת מנוף הרמה היא למעשה יותר מכל בגלל שהיא למעשה עושה את הובלות הדירה לשאינה מתעכבת ובטוחה יותר. כל הציוד והפריטים שלכם נמצאים על המנוף, ונוסעים אל הנקודה שהוחלט בתור היעד. גם כן, יש גם ים כל הובלה שחוברו ונכון לעכשיו לא יתאפשר להם להניע אותם בפתח הבית או חדר המדרגות בבניין, ובהתאם במצבים בסגנון מומלץ להזמין שירות של השכרת מנוף להעברת דירה גדולה באיזור חדרה. אנו מציעים לעשות עמנו שיחת ייעוץ בקשר לנחיצות השירות ולהתאים אותו לאופי המעבר שאתם מבצעים. קל לקחת העברה של דירה בעזרת הובלת דירה עם מנוף בחדרה בתשלום זול באתר זה.

מהי השיטה בה בוחרים שירותי מנוף להובלה של דירות באיזור חדרה

קיימים 2 מינים של שירותי מנוף לזמן ההובלה, ולרוב בעלי המקצוע יבחרו למענכם במין המנוף הכי כדאי להובלה לאחר שתביאו להם מספר טלפון על הדברים שלכם שהינכם מעוניינים להזיז והאיזור לשם ו/או ממנה מעבירים אותם. אמנם אנחנו מציעים שהינכם תכירו את היכולות ותדעו באיזה מקרים בוחרים באילו מינים של מנוף. ההבחנה בין השניים מאופיין באופי הפריטים שהם מסוגלים להרים, הכובד שלהם והגובה שממנו ו/או לשם יש צורך להעביר.

מבנה הליפט: מנוף עגורן נייד מסחרית מנוף העברה מגיעה עם זרוע מנוף בנויה עליה, שזה בעצם ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר אליה מלכדים רתוקות ודרכם מגביהים דברים כבדי משקל. משתמשים בו כשנצרך להעביר דברים על-גבי משטח או לחלופין שמעבירים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

סוג הליפט: מנוף לדרזהו מנוף בינוני שנפתח כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו מצויה דוכן שעל זה ניתן להתייצב ולשאת ריהוט, והיא למעשה יורדת ועולה כמו למשל שירות מעלית. נעזרים בו כשנצרכים לבצע הובלת דירות בקצב מרשים, כי אין חובה בהכנות מיוחדות בטרם העמסת החפצים על גבו, וכשמובילים מקומה גבוהה יש ביכולתו להרקיע עד לקומה ה-16 בבית מגורים תקני.

עניין כלשהו אשר מומלץ לא לשכוח כאשר נצרכים להסתייע בשירותי הנפה,

לא מכל דירה יתאפשר לכם להעביר כל הובלה בסיוע מנוף. אל תשכחו להסתכל שמצוי אצלכם חלון ענקי כראוי שבעזרתו תהיה לכם את האופציה להעיף את הפריטים והציוד ומכשירי החשמל כלפי חוץ לכיוון הכביש, ואם נניח לא מצוי פתח שכזה, העברה תוך שימוש במנוף תהפוך בלתי אפשרית. ברוב המקרים, עם זאת, במקומות מגורים במדינה יש סטווים בחדר המרכזי או מינימום פתח מכובד, וכדי שתהיה אופציה להעמסה על מנוף שינוע נכון להזיז כל חפץ אל החדר המרכזי ומנקודה זו אל מנוף ההרמה. כל המעבר המדוברת נעשית מן הסתם על ידי אנשי השינוע.

מהו התעריף של הנפות פר 60 דק'?

בניגוד לסיטואציה בה מקבלים הצעה על העברה ללא מנוף, בעת שמכניסים את שירות המנוף שלנו למעבר נוהגים להוציא כספים על איש המנוף בקורלציה לזמן בו הוא עבד בשעות. אם כן, על שימוש בליפט כחלק מהעברה עלות יהיה בצורה הומוגנית, וידרוש עלות של שקל עבור כלל סוגי השינוע. פשוט להפנות קושיה אל בעלי המקצוע איזה זמן מעריכים ש ההובלות תימשך ע"מ להתוודע לכמות הכסף שתוציאו על שירות ההנפה, וחלק מהם גם יש להם את האופציה להכיר אתכם להצעת מחיר עם דיוק רב במצב של שינוע בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר דירות תוך שימוש במנוף הופכת את הובלת הדירה ליקר יותר?

גם אתם תוהים על מחירון הנפות לתנועה בין דירות? במידה וכן, לפניכם כל הדברים שאתם צריכים לדעת! להשכיר שירות השכרת המנוף היא הוספה לשעת עבודה. מחירנו תנודתי בהתאמה לזמן בו ייושם שימוש במנוף, מהי הקומה ממנה מורידים את האביזרים ולאיזה קומה לשאת את הציוד ביעד. כדי לשמוע הצעה שלא ציפיתם לה וסבירה אנחנו כאן! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג למענה רציני ולמחיר מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *