הובלת דירה עם מנוף בזכרון יעקב

קלות, יעילות ובטיחות: שירותי הובלת בית המגורים שלכם בעזרת מנוף עד הזמן האחרון, כאשר הייתם רוצים להזמין שירות של שינוע, מבחינתכם היה מובן שיעשו דרכם מובילים שיחזיקו על הגב שלהם את טובי הכלים שלכם. ממבט ראשון: התפלצתם לאיש מקצוע כי אחרי הכל, רהיטיכם כבדים וגדולים, ומהצד ההפוך של המשוואה התייראתם לרהיטים שלכם שעשויה להיקרע ולהיהרס. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף בזכרון יעקב" שמח להודיע על תקופה מחודשת של העברות דירה: שינוע בתים יחד עם מנוף במחירים נמוכים.

  • הזמנת הנפה להעברת דירות קטנות במחירון הכי הוגן!
  • שירותי הובלת בית בהזמנת מנוף הובלה ב- 300 ₪
  • רק אצלנו: הזמנת סבלים עם מנוף מהיום להיום
  • טיפולי אריזה (תוספת עלות)
  • מנוף הובלות של בית לבניינים רבי קומות וכלה בקומה 19
  • כדי לקבל ייעוץ עם מומחה והצעת מחיר צלצלו:

שינוע של בתים פרטיים תוך שימוש במנוף באיזור זכרון יעקב

מדוע אנחנו מציעים לעשות מעבר דירות בהזמנת מנוף?

אם כן, הסיבה העיקרית מחמתו ראוי לקיים הובלת בית עם מנוף  זה למעשה בדגש מפני שהיא הופכת את ההובלות לחפוזה וממוגנת. הציוד והאיבזור שלכם מושמים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים למיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. יחד עם זאת, ישנם כמות מכובדת של כל תכולה שחוברו ובזמן הזה לא ניתן להעבירם במפתן הדירה או לחלופין חדר המדרגות, ובהתאם בסיטואציות בסגנון רצוי להסתייע בשירותי מנוף להובלה של דירה קטנה בזכרון יעקב והסביבה. קל לעשות ייעוץ עם מומחה על חיוניות השירות והאופטימיזציה שלו לאופי מעברכם. אנו מציעים להזמין העברה של דירה יחד עם אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בזכרון יעקב בעלות ותעריף משתלם באתרנו.

איך לוקחים את שירותיה של מנוף להעברה של דירות בזכרון יעקב והסביבה?

יש 2 סוגים של שירותי הנפה להעברות, ובדר"כ, המובילים יבחרו עבורכם במנוף הכי נכון להובלה של דירה מיד לאחר שתביאו להם פרטים על כל הפריטים שברצונכם להעביר והלוקיישן לשם או לחלופין משם יילקחו. ואע"פ כן, אנו מציעים שאף הינכם תדעו על היכולות ועליכם לדעת באיזה מקרים בוחרים באילו סוגי ליפט. ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בסוג החפצים שיש ביכולתם להרים, משקלם והקומה ממנה ולחלופין אליה אמורים לבצע את השינוע.

אופיו של הליפט: מנוף עגורן נייד טנדר או משאית הנפות העברות מגיעה עם עגורן מצויה על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר לשם מלכדים כבלים ודרכם נושאים חפצים ופריטים כבדי משקל. נעזרים בו כאשר יש צורך להזיז מרכולת מעל למשטח / שמובילים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופן הליפט: מנוף סולםאנו מדברים על ליפט קטן שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. עליו יש בימה שעליה ניתן לעמוד ולסחוב כל תכולה, והיא בעצם יורדת ועולה כמו למשל מעלית בבניין. משתמשים בו כשחייבים לקיים הובלת בית זריז, שכן לא נדרשות אירגונים ספיישל בטרם סחיבת הציוד כולו עליו, וכאשר נרצה להזמין הובלה מקומות גבוהות הוא יכול להגיע עד קומה 15 בבניין מגורים סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר ראוי לא לשכוח כשצריכים לבחור שירותי הנפה,

לא מכל דירה אנו מציעים להוביל רהיטים עם מערכת הנפה. אל תשכחו לבחון שמצוי אצלכם חלון נרחב כראוי אשר איתו יתאפשר לכם להעיף את הדברים ומוצרי החשמל החוצה אל כביש, ובמידה ואין אשנב כדוגמת זה, הובלת בית בהזמנת מנוף תימצא מחוץ לתחום. בדר"כ, עם זאת, בתוך מבנים ישראליים יש בנמצא סטווים בחדר המרכזי ולחלופין מינימום צוהר עצום, וע"מ שתתאפשר גישתיות להרמה על גבי מנוף שינוע ראוי לקחת כל פריט לחדר המרכזי ומנקודה זו אל מנוף השינוע. כל הפרוצדורה שאנו מדברים עליה תצא לפועל כצפוי ע"י המשנעים.

מהו תעריף שירותי מנוף פר 60 דקות?

בהשוואה למצב אשר בו משיגים הצעה על העברה מבלי שימוש במנוף, כאשר מצרפים את שירות ההנפה להובלה מה שמקובל הוא לשלם לאיש המנוף ע"פ שעת עבודה שלו. כך שעל מעברים בעזרת ליפט תמחור ייגבה הומוגני, ויעמוד על 280 – 450 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההובלת דירות. אנו מציעים לשאול את המעבירים איזה זמן מניחים ש ההעברה תיקח על מנת לקלוט כמה תשלמו על שירות המנוף שלנו, ויהיו כאלה שגם יש לכם ידע ויכולת להכיר אתכם להצעת עלות בלי טעויות במקרה של שינועים בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר דירה יחד עם מנוף עושה את ההובלה לעולה יותר כסף?

גם אתם תוהים לגבי תעריף שירותי הנפה לתנועה בין דירות? אם כן, אנו מציגים לכם את כל אשר שאתם זקוקים לזכור! השכרה של השירות של המנוף היא לא אחרת מאשר תוספת לשעה של סבלות. המחיר משתנה בהתאם לשעות בהן יתקיים התעסקות עם המנוף, מאיזה קומה מורידים את התכולה ומהי הקומה אליה להעלות את הציוד בנקודת הסיום. לשמיעת הצעה בלתי צפויה והוגנת פנו אלינו! אנו מתחייבים למענה מקצועי ולמחירים זולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *