הובלת דירה עם מנוף בהחותרים

קלילות, קצב ובטיחות: שירותים של הובלת דירתכם בעזרת מנוף עד כה, ברגע שהייתם רוצים ליהנות מ טיפולי שינוע, מבחינתכם היה מובן שיסעו מעבירים שירימו על גופם את טובי האביזרים שלכם. מצד אחד: פחדתם למוביל כי אחרי הכל, הרהיטים שלכם בעלי משקל רב, ומנגד התפחדתם לתכולת הדירה שלכם אשר מסוגלת להישבר ולהיהרס. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בהחותרים" מאושרים לבשר לכם על תקופה טרייה של הובלות: שינוע בתים יחד עם מנוף במחירי רצפה.

  • הזמינו מנוף הרמה להעברת דירות קטנות בתעריף הכי זול!
  • העברת משרדים ודירות תוך שימוש במנוף החל מ- 260 שקלים
  • אפשרות שריינו סבלים יחד עם מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • שירותי פירוק (תוספת תשלום)
  • מנוף העברת בתים פרטיים לבניינים גבוהים עד הקומה האחרונה
  • קבלו עכשיו להתייעץ והצעה התקשרו:

העברות דירות בעזרת מנוף בהחותרים

מאיזו סיבה שראוי לבצע העברות בתים תוך שימוש במנוף?

ובכן, ההיגיון הודות לו אנו ממליצים לעשות הובלת דירות יחד עם מנוף הרמה היא בעצם יותר מכל בגלל שהיא בעצם עושה את מעברי הדירה ללא ממושכת וממוגנת. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם מצויים על המנוף, ונעים אל המקום בו בחרתם להיות היעד. יחד עם זאת, יש גם המון כל הובלה שצורפו ועכשיו לא קל להעבירם בדלת ו/או חדר המדרגות בבניין, וגם כן בסיטואציות כדוגמת זה ראוי להסתייע בעבודות הנפה להעברת דירה גדולה בהחותרים. פשוט להתייעץ איתנו לגבי צורך הטיפול וההתאמה שלו למבנה המעבר שאתם מבצעים. תוכלו להזמין הובלות דירה בעזרת אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בהחותרים במחיר נמוך ומשתלם כאן.

באיזה אופן לוקחים שירותי מנוף להובלה של דירה בעיר החותרים?

יש אף שני סוגי מנופים של הובלה, ובדרך כלל, המובילים יבררו במקומכם בסוג המנוף הכי תואם להובלה קצת אחרי שתספקו להם מידע נוסף על כל החפצים שהחלטתם לנייד והלוקיישן לשם ו/או ממנו יועברו. עם זאת, אנחנו ממליצים שגם אתם תדעו על האפשרויות ותדעו באיזה סיטואציות בוחרים באיזה סוג של מנוף. להבחין בין השניים בא לידי ביטוי בסוג החפצים שיש ביכולתם להרים, משקלם והגובה שממנו ולחלופין אשר אליה ברצונכם לבצע את השינוע.

אופן הליפט: מנוף עגורן נייד משאית השכרת מנוף העברות באה עם זרוע ענקית מורכבת על גבה, שהוא זרוע הידראולית אשר אליה מצרפים כבלים ודרכם מרימים תכולה ודברים בעלי משקל גדול. נעזרים בו כשצריך לשנע סחורות על משטחים ו/או שמעבירים דברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופי המנוף: מנוף סולמיאנו מדברים על ליפט נקודתי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. עליו יש סטנד שעליה פשוט להיעמד ולקחת כל תכולה, וזה יורד ועולה כגון שירות מעלית. נעזרים בו כשנצרך להוציא לפועל הובלות בית בקצב מרשים, כי תאכלס, לא חייב התארגנויות ספיישל בטרם לקיחת החפצים על גביו, וכאשר נוביל מקומה 5 ומעלה הוא יכול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 במקום מגורים בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר קריטי לזכור כל הזמן כאשר מבקשים להיעזר בשירותי מנוף,

ממש לא מכל סוג בית תוכלו לנייד דברים עם מערכת הנפה. אל תוותרו על לבדוק שנמצאת אצלכם פתח נרחב דיו שאיתם תהיה לכם את האופציה להוציא את הפריטים ומוצרי החשמל לחלק החיצוני לעבר כביש, ואם אין חלון שכזה, הובלת בית תוך שימוש במנוף תהפוך לא ריאלית. ברוב המקרים, אמנם, במקומות ישראליים ישנן אכסדראות בחדר המרכזי או מינימום חלון עצום, ועל-מנת שתתאפשר אופציה להרמה על גבי ליפט הובלה יש להזיז כל פריט לחדר המרכזי ומנקודה זו אל מנוף השינוע. כל ההתעסקות המדוברת תתבצע מן הסתם באמצעות אנשי השינוע.

כמה תשלמו על מנוף פר 60 דק'?

לעומת סיטואציה שבה מקבלים הצעת מחיר על מעבר ללא מנוף, כשמכניסים את שירות ההנפה לשינוע מצופה להיות מחויבים למנופאי לפי שעות עבודתו. על-כן על הובלות מנוף תעריף יחושב בצורה הומוגנית, ויעלה 290 – 400 ₪ עבור כלל סגנונות ההובלה של בית. אנו מציעים להפנות קושיה אל בעלי המקצוע מה כמות השעות שהם חושבים ש מעברי הדירה תתמשך במטרה לקלוט כמה תבזבזו על המנוף, וחלק מהם אפילו יהיו מסוגלים לשדך לכם הצעה בצורה מדוקדקת במצבי העברות בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר דירה בעזרת מנוף הופכת את הובלות הרהיטים לזול פחות?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים בואו נדבר על מחירון הנפה לשינוי כתובת? במצב שכן, הבאנו לכם את מה שאתם צריכים לדעת! השכרה של השירות של המנוף היא לא אחרת מאשר תוספת לשעת עבודה. התעריף משתנה ע"פ שעות בהן ייושם התעסקות עם המנוף, מהי הקומה אשר ממנה להוריד את התכולה ולאיזו קומה בדיוק להרים את האיבזור ביעד. לקבלת הצעה מדהימה ונורמלית דברו איתנו! מתחייבים למענה רציני ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *