הובלת דירה עם מנוף בדבוריה

קלילות, יעילות ואבטחה: הובלת החדר המרכזי בדירתכם תוך שימוש במנוף עד התקופה האחרונה, כשהייתם מעוניינים בלהזמין שירות של שינוע, מובן היה לכם שיובאו אליכם סבלים אשר ישאו על גבי הגב שלהם את מיטב האביזרים שברשותכם. סיבה ראשונה היא: נבהלתם לבעל העסק כי רהיטיכם כבדי משקל, והצד ההפוך של המטבע הוא שקפאתם לפריטים שלכם אשר עלולה ליפול ולהיפגע. באתר "הובלת דירה עם מנוף בדבוריה" מתרגשים ליידע על תקופה מחודשת של העברות דירה: מעבר בית יחד עם מנוף בתעריף לכל כיס.

  • קריאה להנפה להובלה של דירה קטנה במחיר הכי טוב!
  • הובלת דירות עם מנוף רק 350 שקלים
  • רק אצלנו: קבלת מובילי דירות בעזרת מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • עבודות אריזה (עוד מחירון)
  • הנפה העברות דירה לדירות בקומה גבוהה וזה מגיע עד קומה 18
  • לקבלת התייעצות והצעת עלות בטלפון:

שירותים של הובלת בתי מגורים תוך שימוש במנוף בדבוריה

למה קריטי לבצע הובלת דירה תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, הסיבה העיקרית בגינו חכם יהיה להתחיל הובלת בית בעזרת הנפה היא למעשה בעיקר כי היא בעצם עושה את ההעברה לחפוזה וממוגנת. הציוד והאיבזור שלכם מושמים על הזרוע של המנוף, ונוסעים ללוקיישן שסימנתם כיעד. יחד עם זאת, יש גם המוני חפצים ופריטים אשר צורפו ובזמן הזה לא יצליחו להובילם במפתן ו/או חדר המדרגות שלכם, וכן בדוגמאות כדוגמת זה אנחנו מציעים לקחת שירותי הנפות להעברת דירה בעיר דבוריה. אפשר להתייעץ איתנו בהקשר להכרחיות המענה והתאמתו לסוג המעבר שאתם מבצעים. תהיה לכם את האופציה לבקש העברה של דירה בעזרת הובלת דירה עם מנוף בדבוריה בתמחור נוח באתרנו.

איך בוחרים הנפה להובלות דירה בדבוריה?

ישנם שתי סגנונות מנופים למעברים, ובדרך כלל, בעלי המקצוע יבחרו לכם בסוג המנוף הכי תואם לשינוע מיד אחרי שתספקו להם מידע נוסף על כל האבזור שברצונכם לשנע והלוקיישן לשם או לחלופין משם ישונעו. עם זאת, אנחנו ממליצים שגם אתם תכירו את האפשרויות ותדעו באיזה מקרים משתמשים באילו סגנונות מנוף הרמה. אבחנה בין השניים מתאפיין בסוג הפריטים אשר יש ביכולתם לשאת, המאסה שלהם וגובה הקומה ממנה ו/או לשם צריך להעביר.

מבנה מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית שירותי הנפה שינועים באה עם זרוע מנוף מצויה על גבה, שזה "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מצרפים שלשלות ועמהם סוחבים דברים בעלי משקל רב. משתמשים בו כאשר רוצים לשנע מרכולת על-גבי משטח או שמזיזים דברים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופן המנוף: מנוף לדרמדובר במנוף הרמה מצומק אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. יש גם על גביו קתדרה ששם אפשר להיעמד ולסחוב כל הובלה, והיא עולה ויורדת כמו למשל מעלית בבניין. נעזרים בו כשיש דרישה לקיים הובלות בית ללא עיכוב, אחרי הכל, אין צורך באירגונים ספיישל לפני נשיאת הפריטים על גבו, וכאשר נוביל מקומה גבוהה הוא מסוגל להרקיע עד לקומה ה-16 במקום מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר ראוי להטמיע בראש כאשר צריכים לעשות בחירה בהנפות,

ממש לא מכל מבנה של דירה יתאפשר לכם להוביל כל דבר ע"י מנוף. עליכם לבחון שמצוי אצלכם חלון עצום דיו אשר דרכו ניתן לסלק את החפצים והמכשירים החשמליים החוצה אל כביש, ואם אין אשנב כדוגמת זה, העברה בעזרת מנוף תימצא מחוץ לתחום. ע"פ רוב, אולם, בתוך מבנים ישראליים קיימות גזוזטרות בחדר המרכזי / לכל הפחות צוהר רחב, ועל-מנת שתתאפשר אופציה להעמסה על ליפט שינוע חכם להוביל כל מוצר לחדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף השינוע. כל הפרוצדורה המדוברת תבוצע מן הסתם דרך המובילים.

מה יעלה הנפות פר 60 דק'?

שלא כמו סיטואציה בה מוצעים עם הצעת מחיר על שינוע בלי שימוש בליפט, בעת שמכניסים את שירות השכרת המנוף להובלה של דירה הנוהג הוא להוציא את ארנקכם בשביל איש שמפעיל את המנוף בקורלציה לשעת עבודה שלו. כך שעל הובלות מנוף תמחור יחושב הומוגני, ויצריך מכם לשלם 280 – 410 ₪ עבור כלל סוגי ההובלה. תוכלו לתשאל את בעלי המקצוע מה מספר השעות שהם מניחים ש הובלת הריהוט והציוד תיקח ע"מ לתפוס את העיקרון כמות הכסף שתבזבזו על השירות של המנוף, וחלקם גם יוכלו להצמיד לכם הצעה לעלות בלי סטיות במצבים של שינועים בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר דירות תוך שימוש במנוף הופכת את הובלת הריהוט והציוד לזול פחות?

הינכם חושבים לגבי תמחור שירותי מנוף לתנועה בין דירות? אם כן, הבאנו לכם את כל מה שאתם זקוקים לזכור! השכרת השירות של המנוף היא הוספה עבור שעת שינוע. התמחור תנודתי בקורולציה לשעות בהן ייעשה עיסוק במנוף, מאיזו קומה בדיוק יורדו התכולה ולאיזו קומה בדיוק יקחו את הציוד בנקודת הסיום. לשמיעת הצעת עלות מפתיעה והוגנת צלצלו אלינו! אנו מתחייבים למענה מומלץ ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *