הובלת דירה עם מנוף בבנימינה

נוחות, קצב והגנה: הובלת דירתכם יחד עם מנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הייתם מעוניינים בליהנות מ שירות של שינוע, מבחינתכם היה מובן שיובאו אליכם מזיזים שירימו על גופם את טובי הציוד שלכם. מחד גיסא: התחלחלתם למקצוען כי תאכלס, הפריטים שלכם בעלי משקל גדול, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתחלחלתם לתכולת הדירה שלכם אשר עלולה להיהרס ולהישבר. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בבנימינה" מתגאים לספר על עידן חדש של הובלות: הובלת דירה בהזמנת מנוף בעלות נמוכה.

  • שריינו הנפה להעברת דירה בעלויות הוגנות!
  • שינועי משרדים ודירות בעזרת מנוף הובלה ב- 260 שקלים
  • אנו מציעים הזמנה של שירותי הובלת דירה בהזמנת מנוף מהיום למחר
  • עבודות פירוק (פלוס מחירון)
  • שירותי מנוף העברה של דירה לבניינים רבי קומות עד קומה 17
  • בואו לקבל שיחת ייעוץ ולהצעה הוגנת אנו בטלפון:

שינוע של בתי מגורים בעזרת מנוף באיזור בנימינה

מאיזו סיבה שחשוב לעשות מעבר דירות יחד עם מנוף?

אם כן, הסיבה העיקרית מפניו אנו מציעים לבצע הובלה עם מנוף  זה עם דגש בגלל שזה בעצם עושה את ההעברה לזריזה וממוגנת. כלל החפצים שברשותכם מושמים על הזרוע של המנוף, ובתנועה אל הלוקיישן בו בחרתם להיות היעד. יחד עם זאת, ישנם כמות נכבדת של ריהוט שנבנו וכעת לא פשוט להובילם במפתן או חדר המדרגות שלכם, ואף במצבים בסגנון חשוב להזמין טיפולי הנפות להעברת דירה בבנימינה. תוכלו להתייעץ איתנו בקשר להכרח המענה והכנתו למבנה המעבר שאתם מבצעים. אפשר להזמין הובלות דירות יחד עם הובלת דירה עם מנוף בבנימינה בתשלום הוגן אצלנו באתר.

איך בוחרים השכרת מנוף למעבר דירה בעיר בנימינה?

יש אף שתי סגנונות שרותי מנופים להובלות, ובדרך כלל, המעבירים ימצאו עבורכם בסגנון המנוף הכי טוב להובלה של דירה מיד אחרי שתספקו להם מספר טלפון על תכולתכם שהינכם מחליטים להוביל והמיקום שאליו ו/או משם יילקחו. אבל יש שהינכם תכירו את האופציות ועליכם לדעת באיזה סיטואציות לוקחים באילו מינים של מנוף הרמה. להבחין בין השניים בא לידי ביטוי בסוג החפצים שביכולתם להעביר, המשקל שלהם והגובה שממנו או לחלופין אליה יש צורך לקחת את הדברים.

מבנה המנוף: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית מנוף שינוע באה כולל זרוע ענקית מצויה על גבה, שזה "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר לשם מצרפים חרצובות ודרכם מגביהים דברים בעלי משקל רב. נעזרים בו כשיש צורך לשנע טובין מעל למשטחים או לחלופין שמובילים ריהוט וחפצים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופן הליפט: מנוף סולמיזה מנוף הרמה זעיר אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. עליו יש במה ששם קל לעמוד ולשאת כל הובלה, והיא בעצם יורדת ועולה כמו למשל מעלית בבניין. מבצעים איתו פעולה כשנצרך לעשות הובלה של בית ללא עיכוב, כי אחרי הכל, אין חובה בהתארגנויות ספיישל בטרם לקיחת הדברים על גביו, וכאשר מעבירים מקומה גבוהה המצב יכול להרקיע עד לקומה ה-16 במקום מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כל הזמן כאשר רוצים להזמין מנוף הובלות,

ממש לא מכל מבנה של דירה קל להוביל כל פריט תוך שימוש במנוף. לא לשכוח לברר שמצוי אצלכם פתח ענקי דיו שאיתם אפשר להעיף את הדברים ומוצרי החשמל לחלק החיצוני לעבר כביש, ובמקרה שלא מצוי חלון כדוגמת זה, שינוע עם מנוף תימצא בלתי ניתנת לביצוע. ברוב הפעמים, אמנם, בבתים בישראל יש סטווים בחדר המרכזי ולחלופין לכל הפחות פתח נרחב, ועל-מנת שתתאפשר אופציה להעמסה על ליפט הובלה יש להעביר כל חפץ אל החדר המרכזי ומהנקודה הזו המנוף. כל ההתעסקות המדוברת יוצאת לפועל כצפוי בידי הצוות כולו.

מהו תעריף מנוף לכל 60 דק'?

בהשוואה לסיטואציה בה מקבלים הצעה על העברה ללא מנוף, בעת שמצרפים שירות ההנפה להעברה מקובל לשלוף את הארנק עבור מנופאי לפי שעות בהן הוא עבד. כך שעל הובלות מנוף מחירון ייגבה באופן הומוגני, ויעלה 250 – 410 ₪ עבור כלל סוגי ההעברת דירה. תוכלו לתשאל את אנשי המקצוע כמה שעות הינם מעריכים ש מעברי הדירה תתמשך ע"מ לתפוס כמות הכסף שתבזבזו על שירות השכרת המנוף, ויהיו מהם שגם יש באפשרותם להפגיש אתכם עם הצעת מחיר בצורה מדוקדקת במקרה של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר דירה תוך שימוש במנוף עושה את הובלת הדירה לפחות חסכוני?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים הבה נדבר על מחירון הנפות לשינוע? בהנחה וכן, אנו מביאים בשבילכם את מה שעליכם לזכור! להשכיר שירות השכרת המנוף היא אקסטרה לשעה של העברה. מחירנו בלתי יציב ע"פ שעות בהן ייושם עיסוק במנוף, מהי הקומה ממנה מורידים את הדברים ולאיזה קומה לשאת את האביזרים בנקודת הסיום. כדי להשיג הצעה מפליאה וקלילה דברו איתנו! דואגים לטיפול ברמה גבוהה ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *