הובלת דירה עם מנוף באשרת

נוחות, יעילות והגנה: העברות החדר המרכזי בביתכם יחד עם מנוף עד ימינו, כאשר הייתם נצרכים ללקבל שירותי ההובלה, ידעתם היטב שיעשו דרכם פועלים שירימו על גבי הגב שלהם את פסגת החפצים אשר בבעלותכם. מצד אחד: קפאתם למומחה שכן תכולת הדירה שלכם כבדים, ומצד שני התאבנתם לרהיטיכם אשר מסוגלת ליפול ולהיפגע. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף באשרת" נרגשים לספר על תקופה מחודשת של מעברים: שינוע בתים עם מנוף בעלות הוגנת.

  • קבלו שירותי הנפה להעברת דירות קטנות במחירון הכי הוגן!
  • שינועי משרדים ודירות יחד עם מנוף החל ממחיר 330 ₪
  • אנחנו מציעים קריאה לשירותי הובלת דירה תוך שימוש במנוף במהירות הבזק ו
  • טיפולי פירוק (תוספת תשלום)
  • הנפה העברות דירות לקומות גבוהות עד הקומה האחרונה
  • לקבלת התייעצות ולהצעה הוגנת בטלפון:

העברת בית עם מנוף באשרת

מה ההיגיון לפיו אנו מציעים לקיים הובלות דירות תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לעניין, הסיבה העיקרית מפניו אנחנו ממליצים לבצע הובלת דירות יחד עם מנוף הרמה היא למעשה בעיקר מהסיבה שזה למעשה עושה את ההעברה לחטופה ומוגנת. כל החפצים שלכם נמצאים על המנוף, ונעים אל הנקודה שסימנתם כיעד. בנוסף לכך, קיימים לא מעט ריהוט אשר חוברו ועכשיו לא קל להניע אותם בדלת הדירה או לחלופין חדר המדרגות בבניין, וגם כן במצבים כדוגמת זה אנו ממליצים לבחור שירות של הנפה להעברת דירה באשרת. תוכלו לעשות שיחת ייעוץ על הכרח השירות והאופטימיזציה שלו לסוג מעברכם. תהיה לכם את האופציה לקחת העברה של דירה עם אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף באשרת במחיר נוח אצלנו.

מהי השיטה בה עושים בחירה של שירותי מנוף להובלות דירה באיזור אשרת

קיימים שני מיני מנופים להעברות, וע"פ רוב, בעלי המקצוע ימצאו במקומכם בסגנון המנוף הכי יעיל לשינוע קצת אחרי שתתנו להם מידע נוסף על תכולתכם שברצונכם להוביל והסביבה אליה ולחלופין ממנו מעבירים אותם. אולם מומלץ שהינכם תהיו בהיכרות עם הפונקציות ולא תשכחו באילו מצבים שוכרים באילו סוגי מנוף. ההבחנה בין השניים ניחן באופי החפצים שהם מסוגלים לשנע, המשקל שלהם והגובה שממנו ו/או אשר לשם אמורים להוביל.

מבנה המנוף: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית הנפה העברה מגיעה עם זרוע מנוף מורכבת על גבה, שהוא "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שאליה מלכדים כבלים ואיתם סוחבים ריהוט ודברים בעלי משקל גדול. מבצעים איתו פעולה כשיש צורך לשנע דברים על-גבי משטח או שמובילים דברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופי המנוף: מנוף סולםאנו מדברים על מנוף קטן אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו מצויה קתדרה ששם אפשרי להתייצב ולשאת כל הובלה, והיא עולה ויורדת כלדוגמה: מעלית. מבצעים איתו פעולה כשנצרך להתחיל הובלה של בית בקצב מרשים, אחרי הכל, לא צריך אירגונים ספיישל בטרם הרמת הציוד כולו עליו, וכאשר מעבירים מקומה שאינה נמוכה הוא עלול לטפס עד לקומה ה-16 במקום מגורים בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר ראוי להטמיע בראש כאשר צריכים לקחת שירותי מנוף,

ממש לא מכל סוג בית ניתן להעביר כל דבר ע"י מנוף. לא לשכוח לבחון שנמצאת אצלכם אשנב רחב דיו שדרכו פשוט להעיף את הציוד והמוצרים החשמליים לחלק החיצוני לכיוון הכביש, ואם נניח אין בנמצא חלון כדוגמת זה, הובלת דירות בעזרת מנוף תנכח כלא ריאלית. ברוב המקרים, עם זאת, במקומות מגורים במדינה יש בנמצא אכסדראות בחדר המרכזי או לחלופין מינימום אשנב גדול, וכדי שתהיה זמינות לטעינה על גבי ליפט שינוע צריך לשנע כל חפץ לסלון ומן הנקודה הזו אל המנוף. כל המעבר שאנו מדברים עליה תיעשה כמובן על ידי המובילים.

כמה תעלה שירותי מנוף פר 60 דק'?

שלא כמו סיטואציה שמוצעים עם הצעת מחיר על שינוע בלי שימוש בליפט, כאשר מצרפים את שירות המנוף שלנו למעבר מצופה לשלם למי שמפעיל את המנוף בקורלציה לשעות עבודתו. בגלל זה על הובלות מנוף מחירון ייגבה הומוגני, וידרוש מכם עלות של 280 – 430 שקלים חדשים לכל סוג של הובלות בית. ניתן להפנות שאלה אל המובילים כמה זמן הם סוברים ש ההעברה תימשך על מנת לקלוט כמה תצטרכו לשלם על שירות השכרת המנוף, וחלקם גם יהיו מסוגלים לתת לכם הצעת מחיר מדוקדקת במקרה של העברות בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר בית בעזרת מנוף עושה את ההעברה לעולה יותר כסף?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים בדבר עלות הנפה למעבר הדירה? בהנחה שכן, הבאנו לכם את כל אשר שאתם נדרשים לזכור! השכרה של המנוף הינה הוספה עבור שעת שינוע. התעריף נזיל בהתאם לדקות בהן יתקיים עיסוק במנוף, מאיזו קומה בדיוק יורדו האביזרים ומהי הקומה אשר אליה לשאת את התכולה ביעד. לשמיעת הצעה בלתי צפויה והוגנת דברו איתנו! מתחייבים לטיפול טוב ולתעריף משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *