הובלת דירה עם מנוף באפק

פשטות, יעילות ושמירה: העברות הסלון שלכם יחד עם מנוף עד התקופה האחרונה, ברגע שהייתם מחפשים לקבל שירותי ההובלה, מבחינתכם היה מובן שיסעו מזיזים אשר ירימו על גבי הגב שלהם את טובי הדברים אשר בבעלותכם. מחד גיסא: התפלצתם לסבל כי תאכלס, הרהיטים שלכם בעלי משקל רב, והצד ההפוך של המטבע הוא שיגורתם לדברים שלכם אשר מסוגלת להיקרע ולהישרט. באתר "הובלת דירה עם מנוף באפק" מחויכים ליידע על תקופה מחודשת של העברות: מעבר בין דירות יחד עם מנוף בעלות מצוינת.

  • שריינו מנוף הרמה להעברת דירה גדולה בתעריף הכי זול!
  • הובלת משרדים ודירות בהזמנת מנוף הובלה ב- 270 שקלים
  • אפשרות קבלו מובילי דירות בעזרת מנוף תוך שעת ספורות
  • עבודות פירוק (פלוס מחירון)
  • מנוף שינועי בתי מגורים לדירות בקומה 7 ומעלה וכלה בקומה 19
  • בואו להשיג להתייעץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת הרימו טלפון:

הובלות של דירות בעזרת מנוף באפק והסביבה

מאיזו סיבה שאנחנו מציעים לקיים העברות בתים תוך שימוש במנוף?

ובכן, הסיבה העיקרית בזכותו אנחנו מציעים להתחיל הובלה עם מנוף  היא בעיקר שכן זה למעשה עושה את הובלות הדירה לזריזה וממוגנת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ועושים דרכם אל הלוקיישן שבחרתם בתור היעד שלכם. בנוסף, קיימים המוני כל תכולה שנבנו ונכון לעכשיו לא ניתן להניע אותם במפתן / המסדרון אצלכם, ובהתאם בסיטואציות בסגנון מומלץ להשתמש בשירותי הנפה להעברת דירה גדולה באיזור אפק. אנו מציעים לקחת התייעצות בהקשר לחיוניות הטיפול והאופטימיזציה שלו למבנה ההובלה שאתם עושים. קל להזמין העברה של דירה בעזרת "הובלת דירה עם מנוף באפק" בתמחור משתלם כאן.

איך רוצים דווקא מנוף להובלה של דירה בעיר אפק?

יש אף 2 מינים של מנוף בבזמנה להובלה, ולרוב אנשי ההובלה יבררו עבורכם במין המנוף הכי נכון להובלה קצת אחרי שתספקו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על כל הציוד שהינכם מחליטים לנייד והמיקום שאליו ו/או ממנו ישונעו. אבל אנו ממליצים שאף הינכם תכירו את הפונקציות ועליכם לדעת באילו מקרים שוכרים באילו סוגי מנוף הרמה. אבחנה בין השניים בא לידי ביטוי בסוג הפריטים אשר בכוחם לשאת, המשקל שלהם והקומה ממנה או לחלופין אליה צריך לבצע את ההעברה.

אופיו של המנוף: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית ליפט העברה מגיעה עם עגורן מורכבת על גבה, שהוא "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר אליה מלכדים רתוקות ובעזרתם סוחבים ריהוט וחפצים כבדי משקל. מבצעים איתו פעולה כשיש צורך להעביר דברים מעל למשטחים או לחלופין שמניעים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופיו של הליפט: מנוף סולםמדובר במנוף הרמה קטן שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. עליו יש בימה שעליה אפשר להתייצב ולהעמיס ריהוט, וזה בעצם יורד ועולה כמו מעלית בבניין. נעזרים בו כשחייבים לעשות הובלה באופן מהיר, כי אחרי הכל, אין צורך בהתארגנויות ספיישל לפני הרמת האיבזור על גבו, וכשמעבירים מקומות גבוהות הוא יכול לטפס עד לקומה ה-16 בבית מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר קריטי לא לשכוח כאשר דורשים להזמין מנוף הובלות,

ממש לא מכל סוג בית תוכלו לשנע כל דבר תוך שימוש במנוף. לא לשכוח להיות בטוחים שיש ברשותכם חלון ענקי כראוי אשר דרכו ניתן להוציא את החפצים והמכשירים החשמליים לחלק החיצוני לכיוון הכביש, ואם נניח לא קיים חלון מסוג זה, הובלות בית עם מנוף תהפוך בלתי אפשרית. באופן טבעי, אבל, במקומות מגורים ישראליים ישנן סטווים בחדר המרכזי או לחלופין לפחות פתח ענקי, וע"מ שתתאפשר גישה להעמסה על ליפט שינוע חכם לקחת כל פריט לסלון ומהנקודה הזו מנוף השינוע. כל הטיפול וההתעסקות המדוברת יוצאת לפועל מן הסתם בידי אנשי המעבר.

כמה נשלם על השכרת מנוף לשעה?

בניגוד לסיטואציה שמקבלים הצעת מחיר על שינוע בלי שימוש בליפט, בעת שמצרפים שירות השכרת המנוף להעברה מה שמקובל זה להוציא את ארנקכם בשביל איש המנוף בהתאמה לזמן בו הוא עבד בשעות. כך שעל מעברים בעזרת ליפט מחירון יחושב באופן הומוגני, ויצריך מכם לשלם 300 – 400 שקלים חדשים לכלל סגנונות ההובלה. תהיה לכם את האופציה להפנות שאלה אל אנשי המקצוע מה כמות השעות שהם משערים ש ההובלה תיקח כדי להכניס אל הראש כמות הכסף שתאלצו להוציא על המנוף, ויהיו מהם שאפילו יש להם אפשרות להפגיש אתכם עם הצעה הוגנת עם דקדוק רב במצב של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

העברת בית יחד עם מנוף עושה את המעבר לפחות זול?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים בואו נדבר על מחירון שירותי הנפה למעבר הדירה? אם כן, מולכם כל הדברים שאתם נדרשים להבין! השכרת המנוף היא לא אחרת מאשר תוספת לשעה של העברה. מחיר זה בלתי יציב בהתאם לזמן בו יופעל עיסוק במנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את הציוד ומהי הקומה אשר אליה להעלות את הציוד בנקודת הסיום. לשמיעת הצעה מדהימה וסבירה צרו איתנו קשר! מקפידים על טיפול טוב ולתעריף מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *