הובלת דירה עם מנוף בתקומה

נוחות, קצב ואבטחה: שינוע של החדר המרכזי בביתכם יחד עם מנוף עד כה, בזמן שאתם מחפשים למצוא עבודות מעבר, ידעתם שיעשו דרכם משנעים שישאו על הגב שלהם את טובי הדברים ששייכים לכם. ממבט ראשון: שקשקתם לסבלים כי תאכלס, הציוד שלכם כבדים, ומנגד יראתם לרהיטיכם אשר מסוגלת להיקרע ולהיהרס. כאן באתר "הובלת דירה עם מנוף בתקומה" שמח לעדכן על תקופה חדשנית של העברות דירה: מעבר דירה תוך שימוש במנוף בזיל הזול.

  • קבלו מנוף הרמה להובלה של דירה קטנה בעלויות הוגנות!
  • שירותי הובלת דירות עם מנוף מחיר ראשוני של 260 ש”ח
  • אנו מציעים שריינו שירותי הובלת דירה תוך שימוש במנוף במהירות הבזק ו
  • שירות של פירוק ואריזה (פלוס תשלום)
  • הנפה העברה של משרדים ודירות לבניינים גבוהים וכלה בקומה 18
  • בואו לקבל ייעוץ ולהצעה הוגנת חייגו:

הובלות של בתי מגורים בעזרת מנוף בתקומה והסביבה

למה יש להתחיל מעבר בית עם מנוף?

אז ההצדק מפניו אנו ממליצים לעשות העברת דירה יחד עם מנוף הרמה היא עם דגש בגלל שזה עושה את הובלות הרהיטים לחטופה ומאובטחת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה אל הנקודה שהוחלט בתור היעד. בנוסף, יש גם מלא ריהוט אשר צורפו ונכון לעכשיו לא יצליחו לשנע אותם במפתן או חדר המדרגות, וכן בסיטואציות כדוגמת זה מומלץ לעשות שימוש בעבודות שירותי הנפה לשינוע דירות בתקומה. קל לעשות שיחת ייעוץ בהקשר לכורח השירות וההתאמה שלו לסוג ההובלה שלכם. תהיה לכם את האופציה להזמין העברה של דירה עם "הובלת דירה עם מנוף בתקומה" בעלות ותעריף נמוך ומשתלם כאן.

מהי הדרך בה לוקחים השכרת מנוף להובלה של דירה בתקומה והסביבה?

ישנם שתי סגנונות שירותי הנפה להעברות, וברוב הפעמים, אנשי ההעברה יבחרו לכם בסגנון המנוף הכי כדאי להעברה קצת אחרי שתביאו להם עוד מידע ופרטים על הדברים שלכם שברצונכם להזיז והסביבה אליה או ממנה מעבירים אותם. ואע"פ כן, אנחנו מציעים שאף הינכם תהיו בהיכרות עם האפשרויות ותדעו באילו מקרים שוכרים באילו סגנונות ליפט. ההבדל ביניהם ניחן באופיים של הפריטים שיש ביכולתם להעביר, כובדם והגובה שממנו או לחלופין שאליה ברצונכם לקחת את הדברים.

מבנה הליפט: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית מנוף העברות מגיעה עם עגורן מורכבת על גבה, ומדובר בזרוע הידראולית שאליה מלכדים אזיקים ובאמצעותם סוחבים דברים כבדי משקל. נעזרים בו כשצריך להעביר מרכולת על משטחים ולחלופין שמניעים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופיו של המנוף: מנוף לדרזה ליפט מינימלי שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מרשימים. עליו יש קתדרה ששם קל להתייצב ולסחוב ריהוט, וזה יורד ועולה כדוגמת שירות מעלית. מבצעים איתו פעולה כשצריך לעשות הובלה של בית בקצב מרשים, כי אין חובה באירגונים ספיישל לפני סחיבת הכלים על גבו, וכשמובילים מקומות גבוהות יש בכוחו להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבית מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר קריטי לזכור תמיד כשדורשים להשיג הנפות,

ממש לא מכל סוג בית פשוט להוביל חפצים עם מערכת הנפה. מחובתכם לברר שקיימים אצלכם פתח ענק דיו שבעזרתו יתאפשר לכם לסלק את הרהיטים והציוד והמוצרים החשמליים החוצה לכיוון הכביש, ובמידה ואין צוהר מסוג זה, הובלת בית עם מנוף תנכח כבלתי ניתנת לביצוע. לרוב עם זאת, בתוך מבנים ישראליים קיימות טראסות בחדר המרכזי או לחלופין לכל הפחות צוהר מכובד, וכדי שתהיה אופציה לטעינה על גבי ליפט שינוע רצוי לשנע כל פריט אל החדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל מנוף ההרמה. העבודה הזו נעשית מן הסתם דרך הסבלים.

כמה נשלם על שירותי מנוף לשעה?

בהשוואה לסיטואציה בה משיגים הצעת עלות על מעבר מבלי שימוש במנוף, כשמצרפים את שירות ההנפה לפרוצדורה הדבר המקובל הוא להיות מחויבים לאיש שמפעיל את המנוף לפי שעת עבודה שלו. על-כן על שימוש בליפט כחלק מהעברה מחירון יילקח בצורה מאוחדת, ויעמוד על 300 – 410 ₪ לכל סגנון של הובלת בית. אפשר לשאול את אנשי ההובלה מה מספר השעות שהם סוברים ש ההובלות תתמשך כדי להכניס לראש כמה תצטרכו לשלם על השירות של המנוף, ויהיו כאלה שאפילו יש באפשרותם לשדך לכם הצעה ללא טעויות במקרי העברות בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

שינוע בתים תוך שימוש במנוף הופכת את הובלת הריהוט והציוד לפחות חסכוני?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים בואו נדבר על תעריף השכרת מנוף לשינוי כתובת? בהנחה שכן, הבאנו לכם את כל מה שעליכם להבין! השכרה של שירות השכרת המנוף היא לא אחרת מאשר אקסטרה לשעת עבודה. מחירנו משתנה בהתאמה לשעות בהן ייצא לפועל שימוש במנוף, מהי הקומה אשר ממנה להוריד את האיבזור ומהי הקומה אשר אליה לשאת את החפצים ביעד. כדי לקבל הצעה מפליאה ופשוטה צלצלו אלינו! אנו מתחייבים לטיפול מומלץ ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *