הובלת דירה עם מנוף בשובה

קלילות, יעילות ובטיחות: הובלת הבית שלכם יחד עם מנוף עד כה, ברגע שהייתם צריכים להזמין עבודות שינוע, היה ברור לכם כי יובאו אליכם משנעים אשר ירימו על גופם את מיטב האיבזור שברשותכם. סיבה #1: התפחדתם לסבל אחרי הכל, פריטיכם כבדים, ומהצד ההפוך של המשוואה התאבנתם לציוד שלכם שמסוגלת להיקרע ולהישרט. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בשובה" מאושרים להודיע על תקופה חדשנית של מעברים: מעבר בין דירות תוך שימוש במנוף בעלות נמוכה.

  • הזמינו שירותי מנוף להובלה של דירת חדר במחיר הכי טוב!
  • העברות דירה תוך שימוש במנוף הובלה ב- 300 ש”ח
  • אפשרות קריאה לשירותי סבלות תוך שימוש במנוף מהיום למחר
  • טיפולי אריזה ופירוק (תוספת מחיר)
  • הנפה הובלת בתים פרטיים לבניינים גבוהים וזאת עד בקומה 17
  • בואו להשיג ייעוץ עם מומחה והצעה לעלות חייגו:

העברות דירות מגורים תוך שימוש במנוף בשובה

מאיזו סיבה שראוי לבצע העברות בתים בעזרת מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההצדק הודות לו רצוי להתחיל העברת דירה יחד עם מנוף הרמה היא למעשה בעיקר מהסיבה שהיא הופכת את השינוע לחטופה וממוגנת. הציוד והאיבזור שלכם מצויים על המנוף, ונעים אל הלוקיישן שבחרתם בתור היעד שלכם. בנוסף לכך, יש גם המון דברים שהורכבו ובנקודת זמן זו לא ניתן להניע אותם דרך הדלת או לחלופין איזור המדרגות, ובהתאם בסיטואציות כדוגמת זה חכם יהיה להיעזר בשירותי הנפה לשינוע דירות בעיר שובה. אפשר לקחת התייעצות לגבי תלות הטיפול וההתאמה שלו לסגנון המעבר שאתם מבצעים. יתאפשר לכם לדרוש שינוע דירה יחד עם הובלת דירה עם מנוף בשובה בעלות ותעריף שווה לכל נפש אצלנו.

כיצד לוקחים מנוף לשינוע דירה בעיר שובה?

יש גם שני מיני שירותי הנפה למעברים, ולרוב הסבלים יבררו לכם במנוף הכי טוב לשינוע קצת אחרי שתביאו להם פרטים ומידע נוסף על הדברים שלכם שרצונכם הינו לנייד והלוקיישן לשם או לחלופין ממנה יילקחו. אמנם אנחנו מציעים שהינכם תדעו על האופציות ועליכם לדעת באילו מקרים משתמשים באיזה סוג של מנוף. ההבדל ביניהם ניחן בסוג החפצים אשר ביכולת שלהם להעביר, הכובד שלהם וגובה הקומה ממנה / אשר לשם אתם רוצים לקחת את הדברים.

מבנה המנוף: מנוף עגורן נייד טנדר או מסחרית שירותי הנפה העברות באה כולל זרוע מנוף בנויה עליה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר לשם מחברים חרצובות ועמם מגביהים ריהוט ודברים בעלי משקל גדול. מבצעים איתו פעולה כאשר צריך להעביר דברים על-גבי משטח או לחלופין שמובילים חפצים ופריטים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף סולםאנו מדברים על מנוף הרמה נקודתי שנפתח כמו סולם ומתנשא לגובה רב. עליו יש תיבה שעל גבי זה אפשר להתייצב ולהעמיס תכולה, והיא בעצם יורדת ועולה כמו למשל שירות מעלית. משתמשים בו כשיש דרישה לקיים העברת דירה באופן מהיר, כי תאכלס, לא נדרשות התכוננויות ספיישל לפני הרמת הכלים על גבו, ואם נעביר מקומה שאינה נמוכה יש ביכולתו להרקיע עד לקומה ה-16 בבניין מגורים בתקן.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור תמיד כאשר דורשים להסתייע במנוף הובלות,

ממש לא מכל מבנה של דירה אפשר לקחת כל הובלה על-ידי ליפט. אל תשכחו להסתכל שיש ברשותכם פתח רחב כראוי אשר דרכו תוכלו לסלק את הציוד והחשמליים כלפי חוץ לכיוון הכביש, ובמידה ואין אשנב שכזה, הובלה של בית בהזמנת מנוף תהיה בלתי ניתנת לביצוע. ע"פ רוב, עם זאת, בתוך מבנים ישראליים יש בנמצא מרפסות בסלון ולחלופין לפחות חלון ענקי, ובמטרה שתתאפשר גישתיות להטענה על גבי ליפט שינוע הצעתנו היא לשנע כל מוצר אל הסלון ומן הנקודה הזו אל מנוף ההרמה. כל ההתעסקות שאנו מדברים עליה נעשית כמובן באמצעות המשנעים.

מהי עלות מנוף פר 60 דק'?

בניגוד למצ בו משיגים הצעה לעלות על העברה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כאשר מכניסים את השירות של המנוף להובלה של דירה הנוהג הוא לשלם למנופאי בקורלציה לשעת עבודה שלו. בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהובלה תמחור יילקח הומוגני, וידרוש עלות של 270 – 400 ₪ לכל סוג של הובלה. אנו מציעים להפנות קושיה אל הפועלים מה מספר השעות שהם חושבים ש ההובלה תארוך במטרה לתפוס את העיקרון כמה תבזבזו על שירות השכרת המנוף, וחלק מהם גם יהיו מסוגלים לספק עבורכם הצעת מחיר בצורה מדוקדקת בסיטואציה של הובלות מנוף סגוליות.

האם הובלת דירה יחד עם מנוף עושה את מעבר הדירה לפחות חסכוני?

הינכם חושבים לגבי תעריף השכרת מנוף למעבר בין בתים? במצב שכן, הבאנו בפניכם את כל הדברים שאתם נדרשים לזכור! השכרת שירות המנוף שלנו היא לא אחרת מאשר אקסטרה לשעה של העברה. מחיר זה דינמי בהתאם לדקות בהן יתבצע עיסוק במנוף, מהי הקומה אשר ממנה מורידים את האיבזור ומהי הקומה אליה לשאת את הדברים ביעד. כדי לקבל הצעה מדהימה ונורמלית פנו אלינו! נדאג לטיפול טוב ולמחירים זולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *