הובלת דירה עם מנוף ברבדים

נוחות, זריזות ואבטחה: העברת הבית שלכם בעזרת מנוף עד היום, כאשר הייתם נצרכים לליהנות מ שירות של מעבר, לא היה ספק שיסעו מעבירים שיחזיקו על הגב שלהם את פסגת הדברים ששייכים לכם. מחד גיסא: חרדתם לבעל העסק כי אחרי הכל, הפריטים שלכם בעלי משקל רב, ומצד שני חששתם לרהיטים שלכם שעשויה להישרט ולהיקרע. כאן באתר "הובלת דירה עם מנוף ברבדים" מאושרים לבשר לכם על תקופה טרייה של מעברים: הובלת דירה עם מנוף בעלויות נפלאות.

  • שריינו השכרת מנוף להעברת דירה גדולה במחירים הכי זולים!
  • שינוע של דירה בעזרת מנוף מחיר ראשוני של 350 ש”ח
  • אנו מאפשרים שריינו שירותי סבלות תוך שימוש במנוף מהיום להיום
  • טיפולי פירוק ואריזה (עוד תשלום)
  • מנוף הובלת דירות מגורים לדירות בקומה 7 ומעלה וזאת עד בקומה 18
  • להשגת להתייעץ והצעת עלות הרימו טלפון:

שינוע של משרדים ודירות יחד עם מנוף באיזור רבדים

מאיזו סיבה שחשוב להוציא לפועל שינוע דירות תוך שימוש במנוף?

ובכן, הצורך הודות לו אנחנו ממליצים להתחיל הובלה של בית עם מנוף  היא יותר מכל כי היא בעצם עושה את הובלות הרהיטים למהירה יותר וממוגנת. הציוד והאיבזור שלכם מושמים על המנוף, ונעים אל הנקודה שהוחלט בתור היעד. במקביל, יש אף כמות נכבדת של רהיטים שחוברו וכעת לא קל להעביר אותם בדלת או לחלופין חדר המדרגות, וגם כן בסצנות בסגנון אנחנו מציעים להזמין שירות של שירותי הנפה להעברת דירות קטנות באיזור רבדים. תהיה לכם את האופציה לעשות ייעוץ עם מומחה בדבר היזקקות השירות והכנתו לסוג ההובלה שלכם. יתאפשר לכם לרכוש הובלות דירות יחד עם "הובלת דירה עם מנוף ברבדים" בעלות ותעריף זול באתרנו.

מהי הדרך בה עושים בחירה בשירותי מנוף להובלה של דירה באיזור רבדים

יש אף 2 סוגים של מנוף בבזמנה להובלות, ובאופן טבעי, אנשי ההעברה יקחו עבורכם בסוג המנוף הכי טוב לפרוצדורה לאחר שתביאו להם עוד מידע ופרטים על כל הפריטים שבתכנון שלכם לשנע והסביבה אליה או לחלופין משם מעבירים אותם. אמנם יש שגם אתם תדעו על האופציות ותדעו באיזה סיטואציות בוחרים באילו סוגים של מנוף הרמה. ההבדל ביניהם מתאפיין באופי הפריטים שיש ביכולתם לשנע, משקלם והגובה שממנו ולחלופין אליה אמורים לשנע.

אופן מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד טנדר או מסחרית השכרת מנוף שירותי הובלה באה עם זרוע ענקית מורכבת על גבה, שזה בעצם "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שאליה מחברים רתוקות ובעזרתם מרימים פריטים בעלי משקל גדול. נעשה בו שימוש כשרוצים להעביר פריטים מעל למשטח ו/או שמעבירים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף לדרמדובר בליפט קטנטן אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. יש גם על גביו סטנד שעל גבי זה פשוט לעמוד ולהעמיס כל הובלה, וזה בעצם יורד ועולה כדוגמת מעלית. מבצעים איתו פעולה כאשר יש צורך לעשות הובלות בית באופן מיידי, כי תאכלס, אין חובה בהתארגנויות ספיישל בטרם לקיחת הכלים עליו, ואם נבצע מעבר מקומה 5 ומעלה המצב יכול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בלוקיישן בתקן.

אירגון כלשהו אשר יש לשים בראש תמיד כשצריכים להזמין שירותי מנוף,

לא מכל דירה אנו מציעים לשנע כל דבר תוך שימוש במנוף. עליכם להסתכל שיש ברשותכם חלון ענקי כראוי שדרכו פשוט להוציא את הפריטים ומוצרי החשמל כלפי חוץ לכיוון הכביש, ובמידה ולא קיים אשנב בסגנון, מעבר בהזמנת מנוף תהיה בלתי ניתנת לביצוע. ברוב המקרים, אמנם, במקומות ישראליים קיימות בלקונים בחדר המרכזי או לחלופין מינימום צוהר נרחב, ועל-מנת שתתאפשר זמינות לנשיאה על גבי ליפט הובלה נכון לשנע כל חפץ אל החדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל הליפט. כל המעבר המדוברת תצא לפועל כמובן ע"י המובילים.

מה יעלה שירותי הנפה פר 60 דק'?

שלא כמו סיטואציה בה מקבלים הצעה לעלות על העברה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, בעת שמכניסים את שירות ההנפה להובלה מה שמקובל הוא להוציא כספים על מי שמפעיל את המנוף לפי שעת עבודה שלו. לכן על העברות בעזרת ליפט עלות ייגבה אחיד, ויעלה 300 – 430 שקלים חדשים לכל סגנון של מעבר. פשוט לשאול את המובילים איזה זמן חושבים ש הובלת הריהוט והציוד תיקח בשביל לתפוס את העיקרון כמה תבזבזו על שירות המנוף שלנו, ויהיו כאלה שאפילו יכולות להכיר אתכם להצעה בלי סטיות במקרים של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

שינוע דירות עם מנוף עושה את הובלת הדירה למשתלם פחות?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים לגבי מחיר שירותי הנפה לתנועה בין דירות? במידה וכן, לפניכם כל הדברים שעליכם להבין! השכרת שירות המנוף שלנו היא תוספת לשעה של סבלות. המחיר נזיל על-פי שעות בהן ייושם שימוש במנוף, מהי הקומה אשר ממנה יורדו האיבזור ולאיזה קומה יועלו האיבזור בנקודת היעד. לשמיעת הצעת עלות בלתי צפויה ואפשרית פנו אלינו! אנחנו מתחייבים לטיפול ענייני ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *