הובלת דירה עם מנוף בקטורה

פשטות, זריזות ואבטחה: העברת הדירה שלכם בהזמנת מנוף עד הזמן האחרון, כשהייתם תרים אחר להשיג שירות של מעבר, ידעתם שיסעו אנשי מקצוע שיסחבו על גבם את טובי הדברים אשר בבעלותכם. סיבה א': התחלחלתם לבעל החברה שכן הדברים שלכם כבדים, ומהצד ההפוך של המשוואה חששתם לתכולה שלכם אשר מסוגלת ליפול ולהיפגע. באתר "הובלת דירה עם מנוף בקטורה" נרגשים לספר על תקופה חדשנית של העברות דירה: מעבר בין דירות בעזרת מנוף במחירי רצפה.

  • קריאה להנפה להעברת דירה גדולה בעלויות הוגנות!
  • העברת בית תוך שימוש במנוף רק 330 שקלים חדשים
  • אופציה: הזמנה של שירותי העברת בתים יחד עם מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • עבודות אריזה ופירוק (פלוס מחיר)
  • שירותי מנוף שינועי דירות לבניינים גבוהים וזה מגיע עד קומה 17
  • קבלו ייעוץ והצעה התקשרו:

שינועי דירה עם מנוף באיזור קטורה

למה ראוי להתחיל שינוע דירות תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, הרציונל שבגללו אנו ממליצים להתחיל העברת דירה בעזרת הנפה היא למעשה עם דגש כי היא הופכת את הובלת הריהוט והציוד לחפוזה ובטוחה יותר. כל הציוד והפריטים שלכם מושמים על המנוף, ונוסעים למקום בו בחרתם להיות היעד. כמו כן, יש כמות נכבדת של פריטים שצורפו ובזמן הזה א"א להעביר אותם דרך הדלת ולחלופין חדר המדרגות, ובהתאם בדוגמאות בסגנון חשוב להשתמש בטיפולי שירותי מנוף להובלה של דירה קטנה בקטורה. תהיה לכם את האופציה לעשות שיחת ייעוץ בדבר הצטרכות המענה וההתאמה שלו למין ההובלה שלכם. יתאפשר לכם לבקש העברה של דירה יחד עם הובלת דירה עם מנוף בקטורה בתמחור נמוך ומשתלם אצלנו באתר.

באיזו דרך עושים בחירה בשירותי מנוף להעברה של דירה באיזור קטורה

ישנם שני מיני שרותי מנופים לשינועים, וברוב המקרים, בעלי המקצוע יבחרו במקומכם בסוג המנוף הכי תואם להובלה של דירה מיד אחרי שתספקו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על החפצים שברצונכם לשנע והאיזור לשם או לחלופין משם ישונעו. ועם זאת, רצוי שגם אתם תהיו בהיכרות עם הפונקציות ועליכם לדעת מתי משתמשים באילו מינים של מנוף. ההבדל ביניהם מתאפיין באופיים של הפריטים אשר יש ביכולתם להעביר, משקלם והגובה שממנו ו/או אשר לשם אתם רוצים להוביל.

מבנה מנוף ההרמה: עגורן נייד משאית שירותי הנפה מעבר באה כולל זרוע ענקית מורכבת על גבה, ומדובר בזרוע הידראולית אשר אליה מאחדים חרצובות ועמהם נושאים חפצים ופריטים כבדים וגדולים. משתמשים בו כשנצרכים להוביל פריטים מעל למשטחים ו/או שמובילים דברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

סגנון הליפט: מנוף סולמימדובר בליפט מינימלי שנפתח כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו לראות במה שעל גבי זה ניתן להיעמד ולסחוב דברים, והיא למעשה יורדת ועולה כמו שירות מעלית. מבצעים איתו פעולה כשרוצים לקיים הובלה של בית ללא עיכוב, כי תאכלס, אין צורך באירגון ספיישל לפני העמסת כלי המלאכה עליו, ואם נעביר מקומה שאינה נמוכה הוא מסוגל להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 במקום מגורים בתקן.

אירגון כלשהו אשר ראוי לזכור כל הזמן כאשר מבקשים להזמין שירותי מנוף,

ממש לא מכל סוג בית פשוט לשנע כל דבר בעזרת מנוף. אתם אמורים לבחון שנמצאת אצלכם פתח ענקי דיו שבעזרתו פשוט להוציא את הדברים ומכשירי החשמל אל החלק החיצוני לעבר כביש, ובמצב בו אין בנמצא חלון כדוגמת זה, העברת דירה בהזמנת מנוף תימצא בלתי ניתנת לביצוע. ברוב המקרים, אולם, בבניינים ישראליים מצויות אכסדראות בחדר המרכזי ולחלופין מינימום פתח גדול, ועל-מנת שתתאפשר אופציה להרמה על גבי מנוף הובלה קריטי לשנע כל מוצר לסלון ומהנקודה הזו מנוף ההרמה. כל ההעברה המדוברת תבוצע , ודאי, באמצעות הצוות.

כמה נשלם על שירותי מנוף לכל 60 דק'?

שלא כמו מצב שמשיגים הצעה על שינוע בלי שימוש בליפט, כשמכניסים את השירות של המנוף להובלה הנוהג הוא לשלם למנופאי על-פי שעות עבודתו. כך שעל מעברים בעזרת ליפט עלות ייגבה הומוגני, ויצריך מכם לשלם שקל לכל סגנון של שינוע. אפשר להפנות שאלה אל אנשי המקצוע כמה זמן הם סוברים ש ההעברה תתמשך על מנת להתוודע לכמה תצטרכו לשלם על המנוף, ויש מהם שאפילו יש באפשרותם לתת לכם הצעה ללא סטיות במקרה של שינועים בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

שינוע דירות עם מנוף הופכת את הובלת הדירה ליקר יותר?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים הבה נדבר על עלות השכרת מנוף לתנועה בין דירות? בהנחה וכן, הבאנו לכם את כל אשר שאתם זקוקים להבין! השכרה של שירות השכרת המנוף היא למעשה אקסטרה עבור שעת העברה. התמחור תנודתי בהתאמה לדקות בהן ייושם התעסקות עם המנוף, מאיזו קומה בדיוק להוריד את התכולה ומהי הקומה אשר אליה להעלות את האיבזור בנקודת הסיום. לשמיעת הצעת עלות בלתי צפויה וחסכונית פנו אלינו! מתחייבים לטיפול מצוין ולמחירים זולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *