הובלת דירה עם מנוף בעין הבשור

קלילות, זריזות וביטחון: העברות דירתכם תוך שימוש במנוף עד הזמן האחרון, בזמן שאתם מחפשים להשיג עבודות מעבר, ידעתם היטב שיובאו אליכם מעבירים שיסחבו על גבי הגב שלהם את מיטב הציוד ששייכים לכם. סיבה א': התפחדתם למומחה כי אחרי הכל, הדברים שלכם כבדי משקל, ומצד שני נחרדתם לרהיטיכם שעשויה ליפול ולהיפגע. אתר “הובלת דירה עם מנוף בעין הבשור” מבסוטים להודיע על עידן חדש של הובלה: שינוע דירות יחד עם מנוף בעלות הוגנת.

  • שריינו השכרת מנוף להובלה של דירה קטנה בעלויות הכי טובות!
  • שירותי הובלת דירות מגורים תוך שימוש במנוף עלות ראשונית של 310 שקלים חדשים
  • אופציה להזמנה של מובילי דירות יחד עם מנוף בתוך 24 שעות
  • שירות של אריזה ופירוק (פלוס מחיר)
  • מנוף העברה של משרדים ודירות לקומות גבוהות וזה מגיע עד קומה 18
  • להשגת ייעוץ עם מומחה והצעה חייגו:

שירותי הובלת בית תוך שימוש במנוף בעין הבשור

מדוע חכם יהיה לעשות העברות בתים תוך שימוש במנוף?

ובכן, הרציונל מפאתו חשוב לקיים הובלה של בית בעזרת הנפה היא למעשה בעיקר מפני שהיא בעצם עושה את מעברי הדירה ללא ממושכת ומאובטחת. הסחורה שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים אל הלוקיישן שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, ישנם המוני דברים שחוברו ובנקודת זמן זו לא קל להעביר אותם בדלת ו/או חדר המדרגות, ואף בסצנות בסגנון קריטי לקחת שירות של השכרת מנוף להעברת דירות קטנות בעיר עין הבשור. פשוט לעשות עמנו שיחת ייעוץ על צורך השירות והאופטימיזציה שלו לסוג המעבר שאתם מבצעים. אנו מציעים להזמין הובלות דירות יחד עם הובלת דירה עם מנוף בעין הבשור בתשלום זול באתר זה.

מהי הדרך בה לוקחים את שירותיה של שירותי מנוף לשינוע דירה בעין הבשור והסביבה?

קיימים 2 מינים של שירותי הנפה לשינועים, ובאופן טבעי, המובילים ימצאו עבורכם במנוף הכי נכון להובלה מיד לאחר שתתנו להם אינפורמציה על כל הפריטים שתכנונכם הינו להעביר והאיזור לשם / ממנו מעבירים אותם. אמנם חשוב שגם אתם תכירו את האפשרויות ועליכם לדעת באיזה מקרים שוכרים באילו סוגים של ליפט. ההבדל ביניהם מאופיין באופי הפריטים שהם מסוגלים לשאת, כובדם והקומה ממנה ולחלופין אשר לשם אמורים לבצע את ההעברה.

סוג הליפט: עגורן נייד מסחרית השכרת מנוף שינועים באה עם זרוע ענקית מורכבת על גבה, שזה "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מלכדים כבלים ועמם מגביהים חפצים ופריטים כבדים וגדולים. נעשה בו שימוש כשיש דרישה לנייד מרכולת מעל למשטח / שמובילים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

מבנה מנוף ההרמה: מנוף סולמיזה מנוף מזערי שנפתח כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. עליו יש סטנד שעל זה אפשרי להתייצב ולהעמיס ריהוט, וזה יורד ועולה כמו מעלית. מבצעים איתו פעולה כאשר צריך לבצע העברת דירה מיידית, כי לא חייב התארגנויות ספיישל לפני נשיאת הציוד כולו על גביו, וכשמעבירים מקומה 5 ומעלה הוא מסוגל להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 במקום מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר ראוי לשים בראש תמיד כאשר צריכים לעשות שימוש בהנפות,

לא מכל דירה קל לקחת רהיטים עם מערכת הנפה. אתם אמורים להסתכל שנמצאת אצלכם פתח ענקי דיו שבעזרתו פשוט לסלק את הפריטים והחשמליים אל החלק החיצוני אל עבר כביש, ובמקרה שלא מצוי חלון שכזה, שינוע בעזרת מנוף תנכח כלא ריאלית. ברוב הפעמים, אע"פ כן, במקומות מגורים במדינה ישנן בלקונים בחדר המרכזי / לכל הפחות חלון עצום, וע"מ שתתאפשר אופציה להטענה על גבי מנוף שינוע רצוי לקחת כל פריט אל הסלון ומן הנקודה הזו אל המנוף. מלאכת ההובלה המדוברת תבוצע כמובן על ידי אנשי השינוע.

מהו התעריף של מנוף פר 60 דק'?

שלא בדומה לסיטואציה שבה מקבלים הצעת מחיר על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמצרפים את שירות ההנפה לשינוע הנוהג הוא להוציא כספים על מי שמפעיל את המנוף ע"פ זמן בו הוא עבד בשעות. לכן על מעברים בעזרת ליפט עלות יהיה הומוגני, ויצריך מכם לשלם 300 – 400 ₪ עבור כלל סגנונות ההובלה של בית. תוכלו לשאול את המעבירים מה כמות השעות שהם חושבים ש מעברי הדירה תיקח בשביל להכניס לראש כמות הכסף שתוציאו על שירות השכרת המנוף, וחלק מהם גם יכולות לתת לכם הצעת עלות עם דגש על הפרטים הקטנים במצבים של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

האם הובלת דירה בהזמנת מנוף הופכת את הובלות הרהיטים ליקר יותר?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים בואו נדבר על עלות הנפות למעבר הדירה? במידה וכן, מולכם כל אשר שאתם נדרשים להבין! השכרת המנוף היא בעצם תוספת לשעה של העברה. מחירנו נזיל בהתאם לשעות בהן ייצא לפועל שימוש במנוף, מהי הקומה ממנה מורידים את הציוד ומאילו קומות מעלים את החפצים ביעד. להצעת מחיר מפליאה והוגנת צרו איתנו קשר! דואגים למענה טוב ולעלויות מצוינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *