הובלת דירה עם מנוף בעין גדי

קלות, מהירות והגנה: שינוע של סלונכם בהזמנת מנוף עד התקופה האחרונה, ברגע שהייתם מנסים למצוא להזמין עבודות שינוע, מובן היה לכם שיובאו אליכם אנשי מקצוע שישאו על גופם את מיטב הציוד אשר שייכים לכם. סיבה א': התחלחלתם לבעל העסק שכן החפצים שלכם כבדים, ומצד שני נחרדתם לדברים שלכם אשר עלולה להישבר ולהיהרס. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בעין גדי" מתרגשים ליידע על עידן חדש של מעבר: העברת בית יחד עם מנוף בעלויות נפלאות.

  • הזמינו שירותי מנוף לשינוע דירות במחיר הכי זול!
  • שירותי הובלת בתי מגורים יחד עם מנוף עלות ראשונית של 260 ש”ח
  • אופציה לשריינו שירותי העברות תוך שימוש במנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • טיפולי פירוק ואריזה (עוד מחירון)
  • השכרת מנוף שירותי הובלת בית לקומות גבוהות וכלה בקומה 19
  • לקבלת ייעוץ עם מומחה והצעת עלות התקשרו:

הובלות של בתי מגורים יחד עם מנוף באיזור עין גדי

מדוע אנו ממליצים לבצע הזזה של בתים יחד עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, הצורך עקב כך ראוי להוציא לפועל הובלת בית בעזרת הנפה היא בעיקר מהסיבה שזה עושה את ההובלה ללא ממושכת ומאובטחת. כלל החפצים שברשותכם מצויים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים אל הלוקיישן שבחרתם בתור היעד שלכם. בנוסף, ישנם מלא כל תכולה שצורפו ובנקודת זמן זו לא ניתן להניעם בדלת הדירה או לחלופין חדר המדרגות, וגם במצבים כדוגמת זה כדאי לבחור שירותי הנפות להובלה של דירת חדר בעין גדי. אפשר לעשות עמנו שיחת ייעוץ בכל הנוגע לתלות הטיפול והתאמתו לסוג ההובלה שאתם עושים. יתאפשר לכם לקחת הובלה של דירות בעזרת "הובלת דירה עם מנוף בעין גדי" במחיר זול באתרנו.

באיזה אופן לוקחים את שירותיה של הנפה לשינוע דירות בעין גדי?

קיימים 2 סוגים של שרותי מנופים של הובלה, וע"פ רוב, המובילים יבחרו לנוחיותכם בסוג המנוף הכי נכון להובלה מיד אחרי שתספקו להם עוד מידע ופרטים על כל האבזור שתכנונכם הינו להזיז והלוקיישן לשם ו/או ממנה מעבירים אותם. אולם מומלץ שאף הינכם תדעו על האפשרויות ותזכרו באילו מקרים לוקחים באילו מינים של מנוף. ההבדל ביניהם מתבטא באופי החפצים שהם מסוגלים לסחוב, המשקל שלהם והגובה שממנו ולחלופין שאליה יש צורך לשנע.

אופן המנוף: עגורן נייד טנדר או משאית שירותי הנפה העברות באה עם עגורן מצויה על גבה, שהוא זרוע הידראולית שלשם מצרפים כבלים ודרכם נושאים דברים כבדים. משתמשים בו כאשר יש צורך לקחת דברים על-גבי משטח או שמובילים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופן מנוף ההרמה: מנוף לדראנו מדברים על מנוף נקודתי שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. עליו יש במה שעל זה אפשרי להתייצב ולסחוב פריטים, והיא למעשה יורדת ועולה כמו למשל שירות מעלית. משתמשים בו כשצריך להתחיל הובלה במהירות, כי לא נדרשות אירגונים ספיישל בטרם סחיבת האביזרים על גביו, וכאשר מעבירים מקומות גבוהות המצב יכול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בלוקיישן בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר כדאי להטמיע בראש כאשר דורשים להיעזר בשירותי הנפה,

לא מכל דירה תהיה לכם את האופציה להעביר תכולה בעזרת מנוף. עליכם לבדוק שנמצאת אצלכם אשנב גדול מספיק שבעזרתו יתאפשר לכם להוציא את האביזרים והציוד ומוצרי החשמל לחלק החיצוני אל כביש, ובסיטואציה בה אין צוהר בסגנון, שינוע יחד עם מנוף תהפוך מחוץ לתחום. ברוב הפעמים, אולם, בתוך מבנים במדינה יש בנמצא גזוזטראות בחדר המרכזי ו/או לכל הפחות חלון רחב, ועל-מנת שתתאפשר אופציה להעמסה על מנוף שינוע יש לקחת כל פריט לסלון ומהנקודה הזו הליפט. כל המעבר שאנו מדברים עליה תיעשה כמובן בעזרת הצוות.

מה עלות הנפה פר שעה?

שלא בדומה לסיטואציה שמקבלים הצעה לעלות על שינוע מבלי שימוש במנוף, בעת שמצרפים השירות של המנוף לשינוע הנוהג הוא להיות מחויבים לאיש שמפעיל את המנוף ע"פ זמן בו הוא עבד בשעות. אז בגלל זה על הובלות מנוף עלות יילקח הומוגני, ויתומחר 300 – 400 ₪ לכלל סגנונות ההובלות בית. יתאפשר לכם להפנות שאלה אל אנשי ההעברה מה כמות השעות שהם חושבים ש הובלות הדירה תארך כדי להכניס אל הראש כמות הכסף שתבזבזו על שירות המנוף שלנו, ויהיו מהם שאף יש באפשרותם לספק לכם הצעה בצורה מדוקדקת במצב של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר דירות יחד עם מנוף הופכת את הובלות הרהיטים לזול פחות?

הינכם מהרהרים בדבר תעריף מנוף לשינוע בתים? בהנחה שכן, הבאנו בפניכם את כל הדברים שאתם צריכים לדעת! השכרת המנוף היא לא אחרת מאשר אקסטרה עבור שעת סבלות. התמחור בלתי יציב בהתאם לדקות בהן יתקיים השתמשות במנוף, מאילו קומות מורידים את החפצים ומהי הקומה אשר אליה יקחו את האביזרים במקום אליו נוסעים. כדי לקבל הצעה מדהימה ונורמלית צלצלו אלינו! מבטיחים טיפול רציני ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *