הובלת דירה עם מנוף בעזר

פשטות, קצב ואבטחה: הובלת הדירה שלכם עם מנוף עד היום, בעת שאתם מעוניינים בלתפוס לכם שירות של שינוע, היה ברור לכם כי יעשו דרכם מובילים אשר ישאו על הגב שלהם את מיטב החפצים ששייכים לכם. סיבה מספר אחת: התחלחלתם לבעל העסק כי הרהיטים שלכם בעלי משקל גדול, ומהצד ההפוך של המשוואה פחדתם לפריטים שלכם אשר עשויה ליפול ולהיפגע. אתר “הובלת דירה עם מנוף בעזר” מאושרים לבשר לכם על תקופה מחודשת של הובלה: שינוע בתים בהזמנת מנוף במחירים נמוכים.

  • הזמינו הנפות להעברת דירה במחירים הכי זולים!
  • הובלת דירות מגורים בהזמנת מנוף הובלה ב- 340 ש”ח
  • אצלנו זה אפשרי: הזמינו מובילי דירות בהזמנת מנוף מהיום להיום
  • עבודות אריזה (עוד מחירון)
  • שירותי הנפה העברה של בתי מגורים לבניינים גבוהים וזאת עד בקומה 17
  • בואו לקבל ייעוץ עם מומחה והצעת מחיר הרימו טלפון:

שירותי הובלת בתים פרטיים עם מנוף בעזר והסביבה

מדוע חשוב להתחיל הזזה של בתים בהזמנת מנוף?

אז ההיגיון מפניו חשוב לעשות הובלה של בית יחד עם מנוף הרמה היא למעשה יותר מכל בגלל שהיא בעצם עושה את הובלות הדירה לחפוזה וממוגנת. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה אל המיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. יתר על כן, יש אף כמות מכובדת של רהיטים אשר צורפו ובזמן הזה א"א להעביר אותם במפתן הבית ולחלופין חדר המדרגות, ואף במקרים כאלו אנחנו מציעים לבחור שירות של שירותי מנוף להובלה של דירת חדר באיזור עזר. קל לעשות עמנו שיחת ייעוץ בהקשר לחיוניות השירות והאופטימיזציה שלו למבנה הובלתכם. פשוט לבחור העברה של דירה יחד עם "הובלת דירה עם מנוף בעזר" במחיר נמוך ומשתלם פה אצלנו.

מהי הדרך בה מתקשרים לשירותי הנפה להעברה של דירות בעזר?

יש אף שני מיני שירותי הנפה לזמן ההובלה, וברוב הפעמים, אנשי ההובלה יבררו עבורכם בסגנון המנוף הכי טוב להובלה מיד לאחר שתספקו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על תכולתכם שאתם מתכננים לקחת והלוקיישן לשם או לחלופין ממנה מעבירים אותם. עם זאת, אנחנו ממליצים שהינכם תהיו בהיכרות עם היכולות ועליכם לדעת באילו מקרים שוכרים באילו סוגי ליפט. ההבחנה בין השניים בא לידי ביטוי בסוג החפצים שהם מסוגלים להעביר, משקלם והגובה שממנו ו/או אשר לשם יש צורך לבצע את השינוע.

מבנה מנוף ההרמה: עגורן נייד טנדר או משאית שירותי מנוף שירותים של הובלה מגיעה עם זרוע מנוף בנויה עליה, שהוא זרוע הידראולית שאליה מצרפים אזיקים ובאמצעותם סוחבים תכולה וחפצים בעלי משקל גדול. מבצעים איתו פעולה כשצריך להזיז רהיטים מעל למשטח או שמזיזים ריהוט וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

סגנון מנוף ההרמה: מנוף סולמיזה ליפט זעיר אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. עליו יש אלמימר שעל זה אפשר להתייצב ולקחת רהיטים, והיא עולה ויורדת כדוגמת ליפט בחדר המדרגות. נעזרים בו כאשר חייבים לעשות הובלה של בית מיידית, שכן אין חובה בהתכוננויות ספיישל בטרם הרמת הכלים על גבו, וכאשר נרצה להזמין הובלה מקומה 5 ומעלה המצב יכול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בלוקיישן מהשורה.

אירגון כלשהו אשר כדאי לשים בראש תמיד כשצריכים להסתייע בשירותי מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה תוכלו להעביר כל דבר תוך שימוש במנוף. עליכם לוודא שיש לכם חלון נרחב דיו שבעזרתו אפשר להוציא את הרהיטים והמכשירים החשמליים החוצה לכיוון הכביש, ובסיטואציה בה אין לכם צוהר מסוג זה, העברת דירה תוך שימוש במנוף תתגלה כבלתי ניתנת לביצוע. ע"פ רוב, אף על-פי כן, בתוך מבנים ישראליים קיימות סטווים בחדר המרכזי או לחלופין לכל הפחות צוהר ענקי, וכדי שתהיה אופציה להרמה על גבי ליפט שינוע חובה להעביר כל חפץ אל החדר המרכזי ומשם אל מנוף השינוע. כל ההעברה שאנו מדברים עליה מתבצעת , ודאי, בידי הצוות שלנו.

כמה נשלם על הנפה לשעה?

שלא כמו מצ בו מוצעים עם הצעה לעלות על הובלה בלי שימוש בליפט, כאשר מכניסים את שירות המנוף שלנו לשינוע הנוהג הוא להוציא את ארנקכם בשביל מנופאי ע"פ שעות עבודתו. מסיבה זו על שימוש בליפט כחלק מהשינוע מחיר יתבצע בצורה מאוחדת, ויעמוד על 250 – 400 שקלים חדשים עבור כלל סוגי השינוע. יתאפשר לכם לתשאל את המעבירים איזה זמן חושבים ש הובלות הדירה תימשך על מנת לדעת כמות הכסף שתאלצו להוציא על המנוף, ויהיו מהם שאף יכולות להפגיש אתכם עם הצעת מחיר בלי סטיות במקרי שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

העברת דירה יחד עם מנוף עושה את הובלת הריהוט והציוד לעולה כסף רב יותר?

הינכם חושבים לגבי תעריף הנפות לשינוע? במקרה שכן, אנו מציגים לכם את כל אשר שעליכם להבין! השכרה של המנוף היא לא אחרת מאשר אקסטרה לשעה של סבלות. מחירנו דינמי ע"פ שעות בהן ייעשה התעסקות עם המנוף, מאיזה קומה יקחו את התכולה ולאיזה קומה מעלים את הציוד במיקום שבחרתם. כדי לקבל הצעה מדהימה ונוחה צלצלו אלינו! מתחייבים לטיפול רציני ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *