הובלת דירה עם מנוף בעזריקם

קלות, מהירות ובטיחות: העברות דירתכם יחד עם מנוף עד ימינו, כשהייתם צריכים להשיג שירות של שינוע, מובן היה לכם שיסעו מזיזים שישאו על גופם את מיטב הכלים שלכם. סיבה מספר אחת: פחדתם למקצוען כי תאכלס, פריטיכם כבדים, ומצד שני התפחדתם לפריטיכם שמסוגלת להיקרע ולהיהרס. באתר "הובלת דירה עם מנוף בעזריקם" גאים לספר על תקופה מחודשת של העברות דירה: מעבר דירה עם מנוף בעלויות נפלאות.

  • הזמנת הנפות להעברת דירות קטנות בעלויות הוגנות!
  • הובלות של דירות מגורים יחד עם מנוף עלות ראשונית של 270 שקלים
  • אצלנו זה אפשרי: קבלו שירותי הובלת דירה בהזמנת מנוף תוך שעת ספורות
  • עבודות אריזה ופירוק (עוד תשלום)
  • מנוף הובלות של בתי מגורים לבניינים רבי קומות וכלה בקומה 17
  • כדי לקבל התייעצות וקבלת הצעת מחיר משתלמת בטלפון:

שירותי הובלת דירה תוך שימוש במנוף בעזריקם והסביבה

מדוע קריטי לבצע העברות בתים תוך שימוש במנוף?

ובכן, ההצדק הודות לו קריטי לבצע הובלת בית בעזרת מנוף הרמה היא בעצם יותר מכל מפני שזה עושה את ההובלות לחטופה וממוגנת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מצויים על המנוף, ונעים אל המקום בו בחרתם להיות היעד. כתוספת, ישנם המון ריהוט שהורכבו ונכון לעכשיו לא פשוט להעביר אותם במפתן הבית ו/או המסדרון אצלכם, וגם בסיטואציות בסגנון מומלץ להיעזר בעבודות שירותי מנוף להובלה של דירה קטנה בעזריקם והסביבה. תהיה לכם את האופציה לקחת התייעצות בדבר היזקקות הטיפול והתאמתו לסגנון המעבר שאתם מבצעים. ניתן לקחת הובלות דירות בעזרת הובלת דירה עם מנוף בעזריקם בתעריף מוזל כאן.

באיזה אופן בוחרים מנוף לשינוע דירה באיזור עזריקם

יש גם שני סוגי שירותים של מנוף להובלה, ובדר"כ, אנשי המקצוע יבחרו למענכם במין המנוף המתאים ביותר להובלה של דירה מיד אחרי שתספקו להם פרטים ומידע נוסף על הדברים שלכם שרצונכם הוא להוביל והמקום לשם ו/או משם יילקחו. אך כדאי שגם אתם תהיו בהיכרות עם האפשרויות ותדעו מתי משתמשים באיזה סוג של מנוף. ההבחנה בין השניים מתבטא באופי הפריטים אשר יש ביכולתם לשאת, המאסה שלהם וגובה הקומה ממנה ולחלופין אשר לשם אתם רוצים להוביל.

אופיו של מנוף ההרמה: עגורן נייד טנדר או מסחרית הנפה שירותי הובלה מגיעה עם זרוע ענקית בנויה עליה, שזה בעצם "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר לשם מצרפים רתוקות ובעזרתם סוחבים ריהוט וחפצים בעלי משקל רב. מבצעים איתו פעולה כשיש דרישה להזיז סחורות מעל למשטח ו/או שלוקחים פריטים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

סגנון הליפט: ליפט סולםמדובר במנוף מצומק שנפתח כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו מצויה במה שעל גבי זה ניתן להיעמד ולהרים רהיטים, וזה למעשה יורד ועולה כלדוגמה: מעלית בבניין. משתמשים בו כאשר חייבים להוציא לפועל הובלה באופן מיידי, כי לא נדרשות אירגון ספיישל לפני הרמת הדברים על גבו, ואם נעשה מעבר מקומה שאינה נמוכה זה מסוגל להרקיע עד לקומה ה-16 במקום מגורים סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר ראוי לזכור כל הזמן כאשר דורשים לעשות שימוש בהנפה,

לא מכל דירה יתאפשר לכם לשנע כל דבר בהבאת מנוף. אתם צריכים לבדוק שנמצאת אצלכם פתח עצום דיו שאיתם אפשר לסלק את החפצים ומוצרי החשמל החוצה לעבר כביש, ובמצב בו אין לכם צוהר מסוג זה, העברת דירה בהזמנת מנוף תהפוך לא ריאלית. לרוב אמנם, במקומות ישראליים מצויות אכסדראות בחדר המרכזי ו/או לפחות חלון עצום, ובמטרה שתתאפשר אופציה להטענה על גבי ליפט שינוע ראוי לקחת כל מוצר אל החדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף השינוע. כל הפרוצדורה שאנו מדברים עליה מתבצעת מן הסתם בידי המשנעים.

כמה תשלמו על הנפות לכל 60 דק'?

שלא בדומה לסיטואציה שמקבלים הצעה על העברה בלי שימוש בליפט, כאשר מכניסים את המנוף לפרוצדורה מה שמקובל זה לתת שכר למנופאי על-פי שעות בהן הוא עבד. על-כן על מעברים בעזרת ליפט עלות יתבצע אחיד, ויתומחר 270 – 420 שקלים עבור כלל סוגי ההובלה. אפשר לתשאל את הסבלים מה כמות השעות שהם משערים ש המעבר תארך כדי להכניס אל הראש כמה תצטרכו לשלם על שירות ההנפה, ויהיו מהם שגם יוכלו לספק לכם הצעה עם דיוק רב במצבים של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

מעבר דירה תוך שימוש במנוף הופכת את ההובלה לזול פחות?

גם אתם תוהים לגבי תמחור השכרת מנוף למעברים? בהנחה שכן, מולכם כל הדברים שאתם צריכים לדעת! השכרה של שירות המנוף שלנו הינה תוספת לשעה של סבלות. התמחור נזיל לפי דקות בהן יופעל עיסוק במנוף, מאילו קומות יורדו הציוד ולאיזה קומה להעלות את האיבזור במיקום שבחרתם. לקבלת הצעת עלות מפליאה וזמינה התקשרו אלינו! דואגים למענה טוב ולמחירים זולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *