הובלת דירה עם מנוף בעומר

קלות, קצב והגנה: העברה של הדירה שלכם תוך שימוש במנוף עד התקופה האחרונה, בעת שאתם זקוקים לליהנות מ עבודות שינוע, מובן היה לכם שיובאו אליכם מזיזים שישאו על הגב שלהם את פסגת הציוד שבבעלותכם. ממבט ראשון: חששתם לסבלים אחרי הכל, תכולת הדירה שלכם בעלי משקל רב, ומהצד ההפוך של המשוואה שקשקתם לציוד שלכם שעלולה להיקרע ולהיהרס. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף בעומר" שמחים לעדכן על עידן חדש של מעברי דירה: מעבר בית בעזרת מנוף בעלות הוגנת.

  • קבלת שירותי הנפה להעברת דירות קטנות בעלויות הכי זולות!
  • העברת משרדים ודירות עם מנוף החל מ- 310 ש”ח
  • אופציה: קבלו שירותי הובלת דירה בעזרת מנוף תוך שעת ספורות
  • טיפולי פירוק ואריזה (פלוס תמחור)
  • שירותי הנפה העברת בתי מגורים לדירות בקומה 7 ומעלה עד קומה 17
  • לקבלת להתייעץ והצעה התקשרו:

העברה של בתי מגורים יחד עם מנוף בעיר עומר

מדוע אנחנו מציעים להתחיל מעבר בית עם מנוף?

אז הרציונל שבגללו אנחנו ממליצים לעשות העברת דירה בעזרת מנוף הרמה זה בעצם עם דגש בגלל שהיא למעשה עושה את המעבר לזריזה וממוגנת. הציוד והאיבזור שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה למיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. בנוסף, יש גם המון רהיטים שהורכבו ובנקודת זמן זו לא קל לשנע אותם בפתח הבית או איזור המדרגות, ובהתאם במצבים בסגנון ראוי לקחת עבודות שירותי מנוף להעברת דירה גדולה בעיר עומר. תוכלו לקחת התייעצות אודות הכרחיות השירות ולהתאים אותו לסוג המעבר שאתם מבצעים. אפשר לרכוש הובלות דירה יחד עם הובלת דירה עם מנוף בעומר בתעריף מוזל אצלנו.

איך עושים בחירה של הנפות להעברה של דירה בעיר עומר?

יש אף שני מיני שירותי מנוף למעברים, ובדר"כ, אנשי המקצוע ימצאו לכם במנוף הכי ראוי לפרוצדורה מיד אחרי שתתנו להם פרטים ומידע נוסף על החפצים שבתכנון שלכם לקחת והסביבה אליה או לחלופין ממנו יילקחו. אולם ראוי שהינכם תדעו על היכולות ולא תשכחו באילו סיטואציות לוקחים באילו מינים של מנוף הרמה. ההבדל ביניהם ניחן באופי הפריטים שביכולתם להעביר, משקלם והגובה שממנו ולחלופין שאליה אמורים לשנע.

אופי המנוף: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית השכרת מנוף מעבר באה עם זרוע ענקית כחלק ממנה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מחברים רתוקות ובעזרתם מרימים ריהוט ודברים בעלי משקל גדול. נעשה בו שימוש כאשר רוצים לנייד דברים מעל למשטחים / שמובילים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

מבנה המנוף: מנוף סולמיזה מנוף מינימלי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. עליו יש תיבה ששם פשוט להתייצב ולשאת רהיטים, והיא למעשה יורדת ועולה כמו שירות מעלית. משתמשים בו כשחייבים לקיים העברת דירה זריז, כי אחרי הכל, אין צורך בהתכוננויות ספיישל בטרם סחיבת ציוד העבודה על גבו, ואם נעביר מקומה 5 ומעלה זה עלול לנסוק עד לקומה ה-16 במקום מגורים סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כשצריכים לקחת שירותי הנפה,

ממש לא מכל סוג בית ניתן להעביר כל רהיט במנוף. אתם צריכים להסתכל שיש לכם אשנב ענק כראוי אשר איתו פשוט להעיף את הדברים והחשמליים החוצה אל כביש, ובסיטואציה בה לא מצוי אשנב שכזה, הובלת בית יחד עם מנוף תהיה בלתי אפשרית. ברוב הפעמים, עם זאת, במקומות במדינה מצויות סטווים בחדר המרכזי או לפחות צוהר מכובד, ועל-מנת שתתאפשר נגישות להעמסה על ליפט הובלה מומלץ להוביל כל פריט לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל מנוף ההרמה. כל ההתעסקות שאנו מדברים עליה תצא לפועל מן הסתם בידי כוח האדם שלנו.

מהי עלות מנוף לשעה?

שלא כמו סיטואציה שמשיגים הצעה לעלות על מעבר בלי שימוש בליפט, כשמכניסים את השירות של המנוף להובלה של דירה מקובל להיות מחויבים לנהג המנוף בהתאמה לשעות עבודתו. לכן על שינועים בעזרת ליפט תמחור יתבצע בצורה הומוגנית, ויעמוד על 300 – 410 שקלים עבור כלל סגנונות ההובלת בית. תוכלו לחקור את הסבלים מה כמות השעות שהם סוברים ש הובלות הדירה תימשך ע"מ לתפוס את העיקרון כמה תצטרכו לשלם על השירות של המנוף, וחלק מהם גם יתאפשר להם לספק עבורכם הצעת עלות מדויקת במקרה של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

מעבר בין דירות בעזרת מנוף עושה את השינוע לעולה כסף רב יותר?

גם אתם תוהים אודות תמחור השכרת מנוף למעבר בין דירות? במצב שכן, לפניכם כל מה שאתם זקוקים לזכור! להשכיר שירות ההנפה היא תוספת לשעה של העברה. התעריף הפכף ע"פ זמן בו יתבצע השתמשות במנוף, מהי הקומה ממנה יורדו הדברים ולאיזו קומה בדיוק יועלו החפצים ביעד. להצעת מחיר בלתי צפויה ופשוטה צרו איתנו קשר! דואגים לשירות מצוין ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *