הובלת דירה עם מנוף במשען

קלות, זריזות וביטחון: הובלת החדר המרכזי בביתכם בהזמנת מנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הייתם צריכים למצוא שירותי ההובלה, היה ברור לכם כי יגיעו משנעים שיחזיקו על גבם את פסגת החומרים שלכם. ממבט ראשון: התפחדתם לבעל החברה כי הדברים שלכם בעלי משקל גדול, ומנגד יגורתם לתכולת הדירה שלכם אשר עשויה להישבר ולהיהרס. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף במשען" מתרגשים לספר על תקופה חדשנית של מעבר: שינוע בתים בעזרת מנוף במחירים נמוכים.

  • הזמנה של הנפות להובלה של דירת חדר בעלויות הוגנות!
  • שירותים של הובלת דירה בהזמנת מנוף הובלה ב- 310 ש”ח
  • אופציה: שריינו שירותי העברות בעזרת מנוף בתוך אותה יממה
  • טיפולי פירוק ואריזה (עוד תעריף)
  • השכרת מנוף העברות דירות לבניינים רבי קומות עד הקומה האחרונה
  • בואו להשיג התייעצות והצעת עלות התקשרו:

שינוע של בתי מגורים בהזמנת מנוף במשען

מדוע אנו מציעים לקיים העברות בתים יחד עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, הסיבה העיקרית על דברו רצוי לקיים הובלה בעזרת הנפה זה למעשה יותר מכל שכן זה למעשה עושה את ההובלה לשלא מתעכבת ומוגנת. הציוד והאיבזור שלכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים אל הלוקיישן שסימנתם כיעד. כמו כן, יש לא מעט כל הובלה שחוברו וכעת לא קל להובילם במפתן ו/או איזור המדרגות, ואף במצבים בסגנון חשוב להיעזר בעבודות הנפות להעברת דירה גדולה במשען והסביבה. תוכלו לעשות עמנו שיחת ייעוץ בכל הנוגע להכרח הטיפול וההתאמה שלו למין הובלתכם. אנו מציעים לדרוש הובלות דירה עם הובלת דירה עם מנוף במשען במחיר מוזל כאן.

כיצד עושים בחירה של מנוף להובלה של דירות בעיר משען?

ישנם 2 סוגים של מנופים להעברות, ובדר"כ, הסבלים ימצאו בשבילכם במנוף הכי כדאי לשינוע מיד לאחר שתספקו להם עוד מידע ופרטים על כל החפצים שהינכם רוצים לנייד והסביבה אליה ולחלופין ממנה מעבירים אותם. ועם זאת, ראוי שהינכם תכירו את האפשרויות ותדעו באילו סיטואציות בוחרים באיזה סוג של מנוף. ההבחנה בין השניים מתבטא בסוג החפצים שהם מסוגלים לשנע, הכובד שלהם והגובה שממנו / אליה יש צורך לבצע את ההעברה.

סוג הליפט: עגורן נייד משאית מנוף העברות באה עם זרוע ענקית כחלק ממנה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מחברים חבלים ודרכם סוחבים דברים בעלי משקל גדול. מבצעים איתו פעולה כשנצרך להעביר פריטים על משטחים / שלוקחים תכולה ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף סולמיזהו מנוף הרמה קטן אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו לראות קתדרה ששם אפשר לעמוד ולשאת רהיטים, והיא בעצם יורדת ועולה למשל מעלית. משתמשים בו כשיש דרישה להתחיל הובלת דירות באופן מהיר, שכן לא נדרשות הכנות מיוחדות בטרם העמסת הציוד כולו על גבו, וכשמעבירים מקומות גבוהות המצב יכול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבית סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר ראוי לא לשכוח כשרוצים להזמין שירותי הנפה,

לא מכל דירה ניתן לנייד פריטים תוך שימוש במנוף. אל תשכחו להסתכל שנמצאת אצלכם פתח עצום דיו שאיתם תהיה לכם את האופציה להוציא את הציוד והחשמליים אל החלק החיצוני לעבר כביש, ונניח ואין לכם אשנב כדוגמת זה, הובלת בית יחד עם מנוף תהפוך מחוץ לתחום. בדר"כ, אבל, בבתים בישראל יש בנמצא בלקונים בחדר המרכזי ולחלופין לכל הפחות אשנב ענקי, ועל-מנת שתתאפשר זמינות להטענה על גבי מנוף שינוע רצוי לקחת כל דבר אל הסלון ומנקודה זו אל מנוף השינוע. מלאכת ההובלה המדוברת תבוצע כצפוי בידי המובילים.

כמה תשלמו על שירותי הנפה לכל 60 דקות?

בהשוואה למצב שמוצעים עם הצעת מחיר על הובלה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמצרפים את שירות ההנפה להעברה הדבר המקובל הוא להוציא כספים על מי שמפעיל את המנוף בהתאם לשעות עבודתו. בגלל זה על מעברים בעזרת ליפט תעריף יתבצע באופן הומוגני, ויעלה 300 – 420 שקלים עבור כלל סוגי השינוע. תוכלו להפנות קושיה אל המובילים כמה זמן הם מניחים ש המעבר תארוך כדי לדעת כמות הכסף שתוציאו על שירות השכרת המנוף, ויהיו מהם שגם יהיו מסוגלים להצמיד לכם הצעת מחיר בלי טעויות במצבי שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

העברת דירה בהזמנת מנוף עושה את המעבר לזול פחות?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים בואו נדבר על תמחור הנפות למעבר הדירה? בהנחה שכן, לפניכם כל הדברים שאתם נדרשים לזכור! להשכיר השירות של המנוף היא הוספה לשעה של שינוע. התעריף נזיל בהתאמה לדקות בהן יופעל השתמשות במנוף, מהי הקומה אשר ממנה מורידים את התכולה ולאיזה קומה להרים את האביזרים ביעד. כדי להשיג הצעה שלא ציפיתם לה ופשוטה דברו איתנו! אנו מתחייבים לשירות רציני ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *