הובלת דירה עם מנוף במשאבי שדה

קלילות, מהירות ואבטחה: הובלת דירתכם בעזרת מנוף עד היום, ברגע שהייתם רוצים להזמין עבודות מעבר, ידעתם שיסעו מזיזים שירימו על גופם את טובי הפריטים שלכם. סיבה #1: התאבנתם לבעל החברה אחרי הכל, תכולת הדירה שלכם כבדים, ומצד שני נבהלתם לתכולה שלכם אשר מסוגלת להיקרע ולהיהרס. כאן באתר "הובלת דירה עם מנוף במשאבי שדה" שמח לבשר לכם על תקופה טרייה של מעבר: העברת בית בהזמנת מנוף בתעריף לכל כיס.

  • קבלו שירותי הנפה להעברת דירה במחירים הכי זולים!
  • שינועי משרדים ודירות תוך שימוש במנוף רק 330 שקלים
  • אופציה לשריינו שירותי הובלת דירה בעזרת מנוף מהיום למחר
  • טיפולי פירוק (עוד עלות)
  • הנפה שירותי הובלת בתים פרטיים לדירות בקומה גבוהה וזאת עד בקומה 17
  • לקבלת להתייעץ והצעה לעלות צלצלו:

הובלות של דירות עם מנוף באיזור משאבי שדה

למה חכם יהיה לעשות הזזה של בתים עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, הצורך הודות לו מומלץ לעשות הובלת בית עם מנוף  היא בעיקר שכן היא בעצם עושה את ההובלות לחטופה וממוגנת. כל הציוד והפריטים שלכם מושמים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים למיקום שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, יש כמות מכובדת של ריהוט שהורכבו ובזמן הזה לא קל להובילם במפתן הדירה או איזור המדרגות, ואף בסצנות כדוגמת זה רצוי להשתמש בטיפולי הנפות להובלה של דירת חדר במשאבי שדה והסביבה. אפשר לעשות עמנו שיחת ייעוץ בדבר כורח המענה והכנתו לסוג המעבר שלכם. תוכלו לבקש הובלה של דירות עם אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף במשאבי שדה בתמחור נמוך ומשתלם באתרנו.

באיזה אופן לוקחים את שירותיה של מנוף לשינוע דירות באיזור משאבי שדה

קיימים שני סוגי שירותי הנפה של הובלה, וברוב המקרים, הסבלים יבחרו למענכם במין המנוף הכי כדאי לשינוע קצת אחרי שתביאו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על תכולתכם שהחלטתם לשנע והאיזור לשם ולחלופין ממנו יועברו. אך אנחנו מציעים שאפילו אתם, הגולשים, תכירו את היכולות ועליכם לדעת מתי שוכרים באילו סגנונות מנוף. ההבדל ביניהם ניחן באופיים של הפריטים שיש ביכולתם לשנע, כובדם והגובה שממנו ו/או אשר אליה ברצונכם להוביל.

סוג המנוף: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית שירותי מנוף שינועים באה כולל עגורן בנויה עליה, שהוא זרוע הידראולית שאליה מאחדים חבלים ובאמצעותם מגביהים רהיטים וחפצים כבדים. משתמשים בו כשיש דרישה להעביר טובין מעל למשטחים ו/או שמובילים פריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופן מנוף ההרמה: ליפט סולםמדובר במנוף בינוני שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו לראות סטנד ששם אפשר להיעמד ולקחת תכולה, והיא למעשה יורדת ועולה כלדוגמה: מעלית בבניין. משתמשים בו כאשר רוצים לבצע הובלה של בית באופן מיידי, שכן לא צריך התארגנויות ספיישל לפני נשיאת הציוד כולו על גבו, ואם נבצע מעבר מקומה גבוהה זה מסוגל להרקיע עד לקומה ה-16 במקום מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר כדאי לא לשכוח כשמבקשים לעשות בחירה בהנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה תהיה לכם את האופציה לשנע כל רהיט במנוף. אתם אמורים להסתכל שקיימים אצלכם אשנב ענק כראוי שבעזרתו פשוט להוציא את הדברים והחשמליים החוצה אל כביש, ובמקרה שלא מצוי פתח שכזה, הובלה עם מנוף תימצא בלתי אפשרית. ברוב המקרים, אולם, בבניינים במדינה ישנן גזוזטראות בחדר המרכזי ולחלופין לכל הפחות חלון רחב, וע"מ שתתאפשר נגישות להרמה על גבי ליפט הובלה חכם להוביל כל חפץ אל החדר המרכזי ומהנקודה הזו המנוף. כל ההתעסקות שאנו מדברים עליה תבוצע כצפוי בידי המובילים.

מהו תעריף שירותי הנפה פר 60 דקות?

בהשוואה למצב אשר בו משיגים הצעת מחיר על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמכניסים את שירות השכרת המנוף להובלה מה שמקובל הוא להוציא את ארנקכם בשביל מנופאי בהתאמה לשעות עבודתו. מסיבה זו על מעברים בעזרת ליפט עלות יילקח הומוגני, וידרוש מכם עלות של 270 – 420 ₪ עבור כלל סגנונות ההובלות בית. ניתן לתשאל את המעבירים כמה זמן הם מעריכים ש השינוע תארך כדי להבין כמה תשלמו על המנוף, ויהיו כאלה שאפילו יש לכם ידע ויכולת לשדך לכם הצעה לעלות עם דיוק רב במצבים של שינוע בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

שינוע בתים יחד עם מנוף עושה את הובלת הריהוט והציוד לפחות זול?

הינכם חושבים בואו נדבר על תמחור מנוף לשינוי כתובת? במקרה שכן, אנו מביאים בשבילכם את מה שאתם נדרשים לזכור! להשכיר המנוף היא למעשה אקסטרה לשעה של שינוע. המחיר הפכף בקורולציה לדקות בהן יופעל עיסוק במנוף, מאילו קומות להוריד את התכולה ומהי הקומה אליה להעלות את האביזרים ביעד. כדי להשיג הצעה בלתי צפויה וקלילה אנחנו כאן! דואגים לטיפול ברמה גבוהה ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *