הובלת דירה עם מנוף במסלול

קלות, מהירות ובטיחות: שירותי הובלת ביתכם עם מנוף עד היום, ברגע שהייתם צריכים להזמין שירותי ההובלה, לא היה ספק שיגיעו מעבירים אשר ירימו על גבי הגב שלהם את פסגת הפריטים אשר שייכים לכם. סיבה א': פחדתם למומחה כי תכולת הדירה שלכם כבדים, ומצד שני התייראתם לרהיטיכם אשר עשויה להיקרע ולהיהרס. כאן באתר "הובלת דירה עם מנוף במסלול" גאים לבשר לכם על עידן חדש של העברות: מעבר בית עם מנוף בזול.

  • הזמנה של הנפה להעברת דירה במחירים הכי זולים!
  • שירותים של הובלת בתי מגורים יחד עם מנוף רק 350 שקלים חדשים
  • אנו מאפשרים קריאה לשירותי הובלת דירה בעזרת מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • טיפולי אריזה (פלוס תמחור)
  • הנפות העברות דירות לדירות בקומה גבוהה עד קומה 18
  • קבלו שיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת אנחנו בטלפון:

העברות בתים פרטיים יחד עם מנוף בעיר מסלול

מאיזו סיבה שרצוי לבצע הובלות דירות בעזרת מנוף?

ובכן, הצורך לרגלו אנו ממליצים לקיים הובלה של בית יחד עם מנוף הרמה היא למעשה בעיקר שכן זה למעשה עושה את מעברי הדירה לשאינה מתעכבת ומוגנת. כל הציוד והפריטים שלכם מושמים על הזרוע של המנוף, ובתנועה למקום שהוחלט בתור היעד. בנוסף לכך, יש אף כמות נכבדת של כל תכולה אשר חוברו ובזמן הזה לא יתאפשר להם להובילם במפתן ולחלופין המסדרון אצלכם, וגם במצבים בסגנון חשוב לבחור שירות של הנפות להובלה של דירה קטנה במסלול. תהיה לכם את האופציה להתייעץ איתנו לגבי הזדקקות המענה וההתאמה שלו למין הובלתכם. אנו מציעים לבחור הובלה של דירות בעזרת הובלת דירה עם מנוף במסלול בתמחור זול באתרנו.

באיזה אופן בוחרים מנוף למעבר דירות בעיר מסלול?

ישנם שתי סגנונות מנוף בבזמנה להעברות, ובדרך כלל, אנשי ההובלה יבררו במקומכם בסגנון המנוף הכי טוב להובלה מיד אחרי שתביאו להם מידע נוסף על הדברים שלכם שהינכם מחליטים לשנע והסביבה אליה או משם יועברו. אבל רצוי שאף הינכם תכירו את האופציות ולא תשכחו באילו מקרים שוכרים באיזה סוג של ליפט. להבחין בין השניים בא לידי ביטוי בסוג הפריטים שהם מסוגלים להרים, משקלם והגובה שממנו ו/או אשר לשם אמורים לבצע את השינוע.

מבנה מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד טנדר או מסחרית שירותי מנוף מעבר מגיעה עם זרוע מנוף מצויה על גבה, שזה בעצם זרוע הידראולית אשר לשם מאחדים חבלים ועמם סוחבים רהיטים ודברים בעלי משקל רב. נעזרים בו כשחייבים להוביל מרכולת מעל למשטח / שלוקחים רהיטים וחפצים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופי מנוף ההרמה: מנוף סולמיזה מנוף קטנטן אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומתנשא לגובה רב. על גביו תוכלו לראות קתדרה שעליה אפשר לעמוד ולשאת דברים, וזה יורד ועולה למשל מעלית. משתמשים בו כאשר צריך לעשות הובלה במהירות, שכן לא צריך אירגונים ספיישל לפני הרמת ציוד העבודה על גביו, וכאשר נוביל מקומה גבוהה הוא מסוגל לנסוק עד לקומה ה-16 בלוקיישן בתקן.

אירגון כלשהו אשר קריטי לשים בראש תמיד כאשר צריכים להשיג השכרת מנוף,

ממש לא מכל סוג בית פשוט להעביר כל הובלה במנוף. זכרו להסתכל שקיימים אצלכם חלון עצום דיו שאיתם ניתן להוציא את הרהיטים והציוד והמוצרים החשמליים לחלק החיצוני אל כביש, ובמקרה בו לא מצוי פתח כדוגמת זה, הובלת דירות בעזרת מנוף תהפוך מחוץ לתחום. באופן טבעי, עם זאת, בבתים בישראל מצויות אכסדראות בחדר המרכזי או מינימום פתח רחב, וכדי שתהיה גישתיות להרמה על גבי מנוף הרמה כדאי להעביר כל דבר לסלון ומהנקודה הזו הליפט. כל המעבר שאנו מדברים עליה תיעשה , ודאי, דרך הסבלים.

כמה נשלם על שירותי הנפה פר שעה?

שלא בדומה למצב שמוצעים עם הצעה על העברה בלי שימוש בליפט, בעת שמצרפים שירות ההנפה לפרוצדורה נוהגים להוציא כספים על מי שמפעיל את המנוף בקורלציה לשעות עבודתו. כך שעל הובלות מנוף תעריף ייגבה הומוגני, וידרוש עלות של 270 – 400 שקלים לכלל סגנונות ההעברת דירה. אנו מציעים לחקור את אנשי ההובלה כמה שעות הינם סוברים ש ההובלה תתמשך על מנת לתפוס כמות הכסף שתוציאו על המנוף, וחלקם גם יש לכם ידע ויכולת לספק לכם הצעה בלי טעויות בסיטואציה של שינוע בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

האם הובלת דירה תוך שימוש במנוף עושה את הובלות הרהיטים לחסכוני פחות?

גם אתם תוהים בדבר תמחור הנפות לשינוי כתובת? במצב שכן, אנו מביאים בשבילכם את כל אשר שעליכם להבין! להשכיר השירות של המנוף היא בעצם אקסטרה עבור שעת העברה. מחירנו נזיל על-פי זמן בו יופעל השתמשות במנוף, מאיזו קומה בדיוק יורדו הדברים ומאילו קומות יועלו הדברים בנקודת הסיום. כדי לקבל הצעה שלא ציפיתם לה וקלילה התקשרו אלינו! דואגים לשירות מומלץ ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *