הובלת דירה עם מנוף במגן

קלות, מהירות ואבטחה: הובלת בית המגורים שלכם תוך שימוש במנוף עד ימינו, כאשר הייתם מחפשים לקבל עבודות מעבר, מבחינתכם היה מובן שיסעו מעבירים שיאחזו על גבי הגב שלהם את פסגת הציוד אשר בבעלותכם. סיבה #1: נחרדתם למקצוען כי תאכלס, הפריטים שלכם כבדים, ומנגד התאבנתם לתכולה שלכם שעלולה להישרט ולהיקרע. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף במגן" מבסוטים ליידע על תקופה טרייה של העברות דירה: מעבר בין דירות יחד עם מנוף בעלויות נהדרות.

  • הזמנת שירותי הנפה להובלה של דירת חדר בתעריף הכי זול!
  • העברה של דירה בעזרת מנוף החל מ- 290 שקלים
  • אפשרות קבלת שירותי העברות עם מנוף מהיום להיום
  • טיפולי אריזה (פלוס מחיר)
  • מנוף הובלת בתים פרטיים לדירות בקומה 7 ומעלה וזאת עד בקומה 18
  • בואו לקבל ייעוץ עם מומחה והצעה בטלפון:

שירותי הובלת דירות מגורים בהזמנת מנוף באיזור מגן

מדוע רצוי לעשות שינוע דירות תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, הצורך לרגלו אנו מציעים להוציא לפועל הובלת בית בעזרת מנוף הרמה היא בעצם במיוחד בגלל שזה בעצם עושה את ההובלות לשאינה מתעכבת ובטוחה יותר. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מונחים על המנוף, ועושים דרכם למקום בו בחרתם להיות היעד. יחד עם זאת, קיימים לא מעט ריהוט שנבנו ונכון לעכשיו לא יצליחו להוביל אותם בפתח הבית / חדר המדרגות בבניין, ובהתאם בסיטואציות כדוגמת זה רצוי לעשות שימוש בטיפולי שירותי הנפה להעברת דירות קטנות במגן. תוכלו לקחת התייעצות אודות צורך השירות וההתאמה שלו לאופי מעברכם. תהיה לכם את האופציה לבחור העברה של דירה עם הובלת דירה עם מנוף במגן בתשלום משתלם כאן.

כיצד מתקשרים להנפות להובלה של דירה במגן והסביבה?

קיימים 2 סוגים של מנופים של הובלה, וברוב הפעמים, אנשי המקצוע יבררו לכם במנוף הכי תואם למעבר מיד אחרי שתספקו להם מידע נוסף על החפצים שהינכם בוחרים לשנע והאיזור לשם ו/או ממנו מעבירים אותם. אבל מומלץ שאפילו אתם, הגולשים, תדעו על האופציות ולא תשכחו מתי שוכרים באילו מינים של מנוף הרמה. ההבחנה בין השניים מתאפיין באופי החפצים אשר יש ביכולתם להעביר, משקלם והקומה ממנה ולחלופין לשם אתם רוצים לשנע.

מבנה הליפט: עגורן נייד טנדר או מסחרית השכרת מנוף שירותי הובלה באה כולל זרוע מנוף מצויה על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שלשם מצרפים שלשלות ובאמצעותם נושאים ריהוט ודברים כבדים. נעזרים בו כשנצרך לשנע סחורות מעל למשטחים או לחלופין שלוקחים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופן המנוף: ליפט סולםזהו מנוף קטנטן אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו לראות במה ששם אפשרי להתייצב ולסחוב רהיטים, והיא עולה ויורדת כמו למשל ליפט בחדר המדרגות. משתמשים בו כאשר יש צורך להתחיל הובלה של בית בזריזות, כי אחרי הכל, לא נדרשות התכוננויות ספיישל בטרם העמסת האיבזור על גבו, ואם נעביר מקומה גבוהה המצב יכול לטפס עד לקומה ה-16 בבית סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר קריטי לשים בראש תמיד כאשר מבקשים להשתמש בשירותי הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה ניתן להזיז כל רהיט עם מערכת הנפה. אל תוותרו על לבדוק שנמצאת אצלכם חלון רחב דיו שדרכו קל להוציא את הפריטים והציוד ומכשירי החשמל החוצה אל עבר כביש, ואם לא קיים חלון בסגנון, הובלות בית עם מנוף תנכח כבלתי אפשרית. לרוב אבל, במקומות ישראליים ישנן גזוזטרות בחדר המרכזי או מינימום אשנב גדול, ובמטרה שתתאפשר גישה לנשיאה על גבי מנוף שינוע אנו ממליצים לקחת כל פריט אל הסלון ומנקודה זו אל המנוף. כל הפרוצדורה שאנו מדברים עליה נעשית מן הסתם בידי המובילים.

מה מחיר הנפה פר 60 דקות?

בניגוד למקרה שבו מוצעים עם הצעה לעלות על מעבר בלי שימוש בליפט, כאשר מכניסים את שירות ההנפה להעברה נוהגים להוציא כספים על איש המנוף ע"פ שעות בהן הוא עבד. מסיבה זו על מעברים בעזרת ליפט תעריף יחושב בצורה מאוחדת, ויעלה 300 – 420 שקלים עבור כלל סוגי ההעברה. ניתן לחקור את אנשי ההעברה איזה זמן משערים ש ההעברה תימשך במטרה להבין כמה תצטרכו לשלם על המנוף, ויהיו מהם שאף יוכלו להפגיש אתכם עם הצעה הוגנת ללא סטיות במקרה של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר דירה תוך שימוש במנוף עושה את ההעברה לעולה יותר כסף?

גם אתם תוהים בדבר עלות שירותי מנוף למעברים? בהנחה שכן, הבאנו לכם את כל הדברים שאתם צריכים לדעת! להשכיר שירות המנוף שלנו היא בעצם אקסטרה עבור שעת סבלות. מחירנו משתנה בקורולציה לדקות בהן ייעשה השתמשות במנוף, מאיזה קומה להוריד את האביזרים ולאיזו קומה בדיוק להרים את האיבזור במקום אליו נוסעים. לקבלת הצעת עלות מפתיעה ונוחה אנחנו כאן! מבטיחים טיפול מומלץ ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *