הובלת דירה עם מנוף בינון

פשטות, מהירות ובטיחות: שירותי הובלת הבית שלכם יחד עם מנוף עד הזמן האחרון, ברגע שהייתם מחפשים למצוא עבודות שינוע, ידעתם שיובאו אליכם סבלים אשר ירימו על גופם את מיטב הציוד אשר בבעלותכם. סיבה ראשונה היא: נבהלתם למוביל כי תאכלס, רהיטיכם כבדים, והצד ההפוך של המטבע הוא שפחדתם לדברים שלכם שעלולה להיקרע ולהישרט. באתר "הובלת דירה עם מנוף בינון" מתגאים לבשר לכם על עידן חדש של מעברי דירה: העברת בית בעזרת מנוף במחירים מצוינים.

  • הזמנת מנוף הרמה להובלה של דירת חדר במחיר הכי זול!
  • העברת משרדים ודירות עם מנוף מחיר התחלתי של 310 שקלים
  • אפשרות קריאה לשירותי סבלות עם מנוף בתוך 24 שעות
  • טיפולי אריזה (תוספת מחיר)
  • הנפות הובלות של דירות מגורים לדירות בקומה 7 ומעלה וזה מגיע עד קומה 18
  • בואו לקבל שיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת בטלפון:

הובלת דירה תוך שימוש במנוף בינון

מדוע אנו ממליצים לקיים מעבר דירות עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההיגיון בגינו אנו ממליצים לבצע הובלת דירות עם מנוף  היא עם דגש בגלל שהיא למעשה עושה את השינוע לשלא מתעכבת וממוגנת. הציוד והאיבזור שלכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה אל המקום שבחרתם בתור היעד שלכם. יתר על כן, יש אף המוני כל תכולה שהורכבו וכעת לא יצליחו להניעם במפתן הדירה ולחלופין חדר המדרגות בבניין, וגם בסצנות כדוגמת זה רצוי לבחור שירות של מנוף לשינוע דירות בעיר ינון. אפשר לעשות עמנו שיחת ייעוץ בקשר להכרחיות השירות וההתאמה שלו לאופי ההובלה שלכם. תוכלו לרכוש מעבר דירות עם אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בינון בעלות ותעריף נוח אצלנו באתר.

כיצד בוחרים הנפה להובלה של דירה בעיר ינון?

קיימים 2 מינים של מנופים לשינועים, וברוב הפעמים, הסבלים יבררו במקומכם בסוג המנוף המתאים ביותר למעבר קצת אחרי שתתנו להם אינפורמציה על כל התכולה שתכנונכם הינו לקחת והלוקיישן לשם / ממנה מעבירים אותם. ואף על-פי כן, קריטי שגם אתם תדעו על האפשרויות ותדעו באיזה מקרים משתמשים באיזה סוג של מנוף. אבחנה בין השניים מתבטא בסוג החפצים אשר יש ביכולתם לשנע, כובדם וגובה הקומה ממנה או לחלופין שאליה אתם רוצים לשנע.

מבנה מנוף ההרמה: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית השכרת מנוף שירותי הובלה באה כולל זרוע ענקית כחלק ממנה, שהוא "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר לשם מחברים אזיקים ובעזרתם מגביהים חפצים ופריטים כבדים. מבצעים איתו פעולה כשחייבים לנייד דברים מעל למשטח / שלוקחים רהיטים ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

סוג הליפט: מנוף סולמיזה מנוף מזערי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו למצוא בימה שעל גבי זה אפשרי להיעמד ולסחוב כל תכולה, והיא בעצם יורדת ועולה כמו שירות מעלית. נעשה בו שימוש כאשר יש צורך לבצע הובלה מיידית, כי אחרי הכל, לא צריך אירגון ספיישל לפני נשיאת כלי המלאכה על גבו, ובעת שמעבירים מקומה שאינה נמוכה הוא עלול לטפס עד לקומה ה-16 בבית סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לא לשכוח כשמבקשים לבחור הנפה,

לא מכל דירה אפשר לנייד כל רהיט עם מערכת הנפה. אל תשכחו להיות בטוחים שבאמתחתכם אשנב גדול מספיק שבעזרתו תהיה לכם את האופציה לסלק את הרהיטים ומוצרי החשמל כלפי חוץ אל עבר כביש, ובסיטואציה בה אין לכם פתח כדוגמת זה, מעבר תוך שימוש במנוף תימצא לא ריאלית. ברוב הפעמים, אע"פ כן, בבתים בישראל מצויות מרפסות בסלון או לחלופין מינימום אשנב נרחב, ועל-מנת שתתאפשר גישתיות לנשיאה על גבי ליפט שינוע טוב יהיה לנייד כל דבר אל החדר המרכזי ומשם אל מנוף השינוע. כל ההעברה המדוברת מתבצעת כמובן באמצעות הסבלים.

כמה תעלה שירותי מנוף פר שעה?

בניגוד למצ בו משיגים הצעה על העברה ללא מנוף, בעת שמכניסים את המנוף להובלה הדבר המקובל הוא להתחייב עבור מנופאי על-פי שעות עבודתו. אם כן, על שינועים בעזרת ליפט תעריף ייגבה באופן מאוחד, ויצריך מכם לשלם 280 – 430 ₪ עבור כלל סוגי ההעברת דירה. תוכלו להפנות שאלה אל הפועלים איזה זמן סוברים ש ההובלה תימשך במטרה לתפוס כמה תצטרכו לשלם על המנוף, ויש מהם שאפילו יש באפשרותם להפגיש אתכם עם הצעת עלות עם דיוק רב במקרי שינועים בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

העברת דירה עם מנוף עושה את הובלת הדירה לזול פחות?

גם אתם תוהים בואו נדבר על מחירון הנפה למעבר? בהנחה וכן, הבאנו בפניכם את כל הדברים שאתם זקוקים להבין! השכרה של שירות המנוף שלנו הינה אקסטרה לשעה של סבלות. המחירון משתנה לפי זמן בו יופעל השתמשות במנוף, מאיזו קומה בדיוק להוריד את האביזרים ומאילו קומות להעלות את האביזרים במקום אליו נוסעים. להצעת מחיר בלתי צפויה וקלילה צרו איתנו קשר! דואגים לשירות טוב ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *