הובלת דירה עם מנוף ביד נתן

קלילות, מהירות וביטחון: העברות דירתכם תוך שימוש במנוף עד התקופה האחרונה, בעת שאתם זקוקים ללהשיג טיפולי מעבר, היה ברור לכם כי יגיעו סבלים שישאו על הגב שלהם את מיטב החומרים אשר שייכים לכם. מצד אחד: נבהלתם למקצוען כי אחרי הכל, החפצים שלכם כבדי משקל, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתפלצתם לרהיטיכם שעשויה להיהרס ולהיקרע. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף ביד נתן" נרגשים ליידע על תקופה חדשנית של מעברי דירה: מעבר דירה עם מנוף בעלות מצוינת.

  • הזמנת הנפות להובלה של דירת חדר בעלויות הוגנות!
  • שירותי הובלת משרדים ודירות יחד עם מנוף הובלה ב- 310 שקלים חדשים
  • אפשרות שריינו שירותי העברת דירה בהזמנת מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • שירותי פירוק ואריזה (פלוס מחירון)
  • הנפה שירותים של הובלת בתי מגורים לקומות גבוהות וזה מגיע עד קומה 19
  • כדי לקבל שיחת ייעוץ והצעה לעלות צלצלו:

הובלת בתי מגורים בהזמנת מנוף ביד נתן והסביבה

למה אנחנו מציעים לקיים הזזה של בתים בהזמנת מנוף?

אז הצורך עקב כך אנחנו מציעים להוציא לפועל הובלה עם מנוף  היא במיוחד כי זה בעצם עושה את מעברי הדירה לחטופה ובטוחה יותר. הציוד והאיבזור שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים למקום שסימנתם כיעד. בנוסף לכך, יש גם המוני ריהוט שנבנו ובזמן הזה אי אפשר להניעם בדלת או חדר המדרגות שלכם, ובהתאם במצבים כדוגמת זה קריטי לעשות בחירה בשירותי שירותי מנוף להעברת דירה בעיר יד נתן. אנו מציעים לקחת התייעצות בקשר לתלות המענה והכנתו לסוג הובלתכם. תהיה לכם את האופציה לדרוש הובלות דירה עם הובלת דירה עם מנוף ביד נתן בתשלום נמוך ומשתלם אצלנו.

איך עושים בחירה של שירותי מנוף למעבר דירות ביד נתן?

ישנם שני מיני מנופים של הובלה, וע"פ רוב, המובילים ימצאו לכם בסוג המנוף המתאים ביותר להעברה מיד לאחר שתתנו להם טלפון שלכם על כל התכולה שברצונכם לנייד והמקום לשם ולחלופין ממנה ישונעו. אולם חכם יהיה שהינכם תכירו את האופציות ולא תשכחו באילו סיטואציות בוחרים באילו סגנונות ליפט. ההבדל ביניהם מאופיין באופיים של הפריטים שהם מסוגלים להעביר, המאסה שלהם והגובה שממנו או לחלופין שאליה ברצונכם לקחת את הדברים.

אופי המנוף: עגורן נייד משאית השכרת מנוף מעבר באה עם זרוע ענקית בנויה עליה, שהוא "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שלשם מאחדים כבלים ועמם מרימים חפצים ופריטים בעלי משקל רב. נעזרים בו כשיש צורך לשנע מרכולת מעל למשטח ו/או שמניעים ריהוט ודברים במשקל של מעל 400 ק”ג.

סוג הליפט: מנוף לדראנו מדברים על מנוף זעיר שנפתח כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא תיבה ששם ניתן להיעמד ולהרים פריטים, והיא עולה ויורדת כמו למשל מעלית בבניין. נעזרים בו כשנצרכים לקיים הובלת בית במהירות, כי אחרי הכל, לא צריך הכנות מיוחדות לפני נשיאת האיבזור עליו, וכשמעבירים מקומה גבוהה הוא מסוגל להרקיע עד לקומה ה-16 בבית מהשורה.

אירגון כלשהו אשר יש לשים בראש תמיד כשצריכים להשיג מנוף הובלות,

ממש לא מכל סוג בית יתאפשר לכם לשנע חפצים בסיוע מנוף. אל תוותרו על לבדוק שיש אצלכם אשנב ענק כראוי שדרכו ניתן להוציא את הרהיטים והציוד והחשמליים החוצה לכיוון הכביש, ובמידה ולא קיים חלון בסגנון, הובלה של בית תוך שימוש במנוף תהיה מחוץ לתחום. בדרך כלל, אבל, בדירות ובתים ישראליים מצויות גזוזטרות בחדר המרכזי ולחלופין לכל הפחות פתח מכובד, וכדי שתהיה אופציה להרמה על גבי ליפט הובלה כדאי לקחת כל מוצר לחדר המרכזי ומשם אל המנוף. כל ההתעסקות שאנו מדברים עליה נעשית , ודאי, דרך אנשי המעבר.

כמה תעלה מנוף פר 60 דק'?

שלא בדומה למקרה שבו מקבלים הצעת מחיר על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, בעת שמצרפים שירות ההנפה להובלה נוהגים לתת שכר למנופאי בהתאם לשעת עבודה שלו. אז בגלל זה על מעברים בעזרת ליפט מחירון יהיה בצורה הומוגנית, וידרוש עלות של 290 – 420 שקלים לכל סוג של הובלה. תהיה לכם את האופציה לשאול את בעלי המקצוע כמה שעות הינם חושבים ש המעבר תימשך ע"מ לקלוט כמות הכסף שתוציאו על שירות השכרת המנוף, ויהיו כאלה שאף יתאפשר להם להצמיד לכם הצעה עם דיוק רב במקרים של הובלות מנוף סגוליות.

האם הובלת דירה בהזמנת מנוף הופכת את השינוע לפחות חסכוני?

הינכם חושבים אודות עלות שירותי מנוף לשינוע בתים? במקרה שכן, לפניכם כל הדברים שאתם נדרשים להבין! השכרה של שירות השכרת המנוף היא תוספת לשעה של העברה. מחיר זה משתנה בהתאמה לזמן בו ייצא לפועל שימוש במנוף, מאיזו קומה בדיוק יורדו החפצים ולאיזה קומה יועלו התכולה במיקום שבחרתם. כדי לשמוע הצעת עלות בלתי צפויה ונוחה התקשרו אלינו! אנחנו מתחייבים לשירות מומלץ ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *