הובלת דירה עם מנוף ביד מרדכי

נוחות, מהירות ובטיחות: שירותים של הובלת דירתכם בהזמנת מנוף עד הזמן האחרון, בזמן שאתם תרים אחר למצוא עבודות שינוע, ידעתם שיסעו מזיזים שיחזיקו על גופם את פסגת האיבזור שבבעלותכם. סיבה #1: התפחדתם למקצוען כי תאכלס, הרהיטים שלכם כבדים, ומהצד ההפוך של המשוואה נחרדתם לרהיטים שלכם שעשויה ליפול ולהיפגע. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף ביד מרדכי" שמח לבשר לכם על עידן חדש של העברות: הובלת דירה בהזמנת מנוף בעלויות נהדרות.

  • הזמינו השכרת מנוף להעברת דירה גדולה במחיר הכי טוב!
  • העברת בית תוך שימוש במנוף החל מ- 270 ש”ח
  • אנו מאפשרים שריינו שירותי העברות תוך שימוש במנוף מהיום להיום
  • עבודות פירוק (תוספת תשלום)
  • מנוף שירותים של הובלת משרדים ודירות לבניינים רבי קומות וזה מגיע עד קומה 17
  • בואו לקבל ייעוץ עם מומחה והצעה התקשרו:

שינועי משרדים ודירות בהזמנת מנוף ביד מרדכי

מה ההיגיון לפיו מומלץ לעשות הובלות דירות יחד עם מנוף?

ובכן, ההצדק מפניו חכם יהיה לעשות הובלת דירות עם מנוף  זה למעשה בעיקר מהסיבה שזה עושה את מעברי הדירה לחטופה ומאובטחת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מצויים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים אל המקום שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, יש אף לא מעט פריטים אשר חוברו ונכון לעכשיו לא קל להעבירם דרך הדלת או חדר המדרגות בבניין, וגם במצבים כדוגמת זה חכם יהיה להיעזר בשירותי הנפות לשינוע דירות בעיר יד מרדכי. אנו מציעים לעשות שיחת ייעוץ על תלות השירות וההתאמה שלו לסוג המעבר שלכם. ניתן לרכוש הובלה של דירות עם הובלת דירה עם מנוף ביד מרדכי בעלות ותעריף שווה לכל נפש כאן.

מהי הדרך בה לוקחים את שירותיה של שירותי הנפה להובלה של דירות בעיר יד מרדכי?

קיימים שני סוגי שירותי הנפה להעברות, ובדר"כ, אנשי ההעברה יבררו לנוחיותכם במנוף הכי תואם לפרוצדורה מיד אחרי שתספקו להם עוד מידע ופרטים על כל הציוד שבתכנון שלכם להעביר והאיזור לשם או ממנה יילקחו. אבל רצוי שהינכם תדעו על האופציות ותזכרו באיזה סיטואציות בוחרים באיזה סוג של ליפט. אבחנה בין השניים בא לידי ביטוי באופיים של הפריטים שיש ביכולתם לסחוב, הכובד שלהם והגובה שממנו / אליה אתם רוצים לקחת את הדברים.

אופיו של המנוף: מנוף עגורן נייד טנדר או משאית השכרת מנוף שינוע באה עם זרוע מנוף כחלק ממנה, שזה בעצם זרוע הידראולית אליה מלכדים רתוקות ובעזרתם מרימים רהיטים וחפצים בעלי משקל גדול. נעזרים בו כשנצרכים להוביל סחורות על-גבי משטח או שלוקחים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

מבנה המנוף: ליפט סולםמדובר במנוף מצומק אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. על גביו מצויה בימה שעל גבי זה ניתן לעמוד ולסחוב ריהוט, והיא בעצם יורדת ועולה כמו למשל מעלית. משתמשים בו כשנצרכים לעשות הובלה של בית באופן מהיר, כי אחרי הכל, אין חובה באירגונים ספיישל בטרם סחיבת הציוד כולו עליו, וכאשר נוביל מקומות גבוהות הוא מסוגל להגיע עד קומה 15 במקום מגורים בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לא לשכוח כאשר צריכים להיעזר בשירותי הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה אפשר להוביל חפצים בהבאת מנוף. אל תשכחו לוודא שיש ברשותכם חלון ענק כראוי שבעזרתו ניתן להוציא את הפריטים והציוד והמוצרים החשמליים לחלק החיצוני אל כביש, ובמצב בו אין לכם פתח כדוגמת זה, העברה בהזמנת מנוף תתגלה כמחוץ לתחום. ע"פ רוב, עם זאת, בבתים בישראל יש בנמצא סטווים בחדר המרכזי / לכל הפחות אשנב מכובד, וע"מ שתתאפשר אופציה לטעינה על גבי מנוף שינוע חובה לנייד כל דבר אל החדר המרכזי ומשם אל מנוף ההרמה. כל הטיפול וההתעסקות שאנו מדברים עליה תצא לפועל כצפוי ע"י הסבלים.

מהי עלות הנפות פר שעה?

לעומת מצב שמוצעים עם הצעה על מעבר מבלי שימוש במנוף, כשמצרפים את שירות המנוף שלנו להובלה של דירה הדבר המקובל הוא לשלוף את הארנק עבור איש שמפעיל את המנוף לפי שעות עבודתו. בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהעברה תעריף יילקח בצורה מאוחדת, ויצריך מכם לשלם 300 – 430 שקלים חדשים לכלל סגנונות המעבר. יתאפשר לכם לתשאל את בעלי המקצוע מה מספר השעות שהם מעריכים ש השינוע תימשך במטרה להבין כמות הכסף שתבזבזו על שירות ההנפה, ויהיו מהם שאף יהיו מסוגלים לשדך לכם הצעה לעלות ללא טעויות במצב של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

האם הובלת דירה בעזרת מנוף עושה את ההעברה למשתלם פחות?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים לגבי מחירון הנפה לשינוי כתובת? במידה וכן, הבאנו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת! השכרת שירות השכרת המנוף היא לא אחרת מאשר הוספה לשעת עבודה. התמחור בלתי יציב בהתאם לשעות בהן יתקיים שימוש במנוף, מאילו קומות יורדו התכולה ומהי הקומה אשר אליה מעלים את הציוד במקום אליו נוסעים. כדי לקבל הצעה מפליאה ופשוטה צרו איתנו קשר! מבטיחים טיפול מומלץ ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *