הובלת דירה עם מנוף בחצב

קלות, זריזות ואבטחה: שינוע של דירתכם בהזמנת מנוף עד ימינו, בזמן שאתם צריכים להשיג טיפולי שינוע, היה ברור לכם כי יגיעו משנעים שירימו על גבם את מיטב הציוד שבבעלותכם. סיבה ראשונה היא: התחלחלתם לסבלים כי תאכלס, הרהיטים שלכם בעלי משקל גדול, ומנגד נבעתם לתכולת הדירה שלכם שעשויה להיהרס ולהיקרע. באתר "הובלת דירה עם מנוף בחצב" נרגשים לבשר לכם על תקופה טרייה של מעברי דירה: שינוע בתים בהזמנת מנוף בתעריף לכל כיס.

  • הזמנת שירותי מנוף לשינוע דירות בתעריף הכי זול!
  • העברה של דירה יחד עם מנוף עלות ראשונית של 350 שקלים
  • אנחנו מציעים הזמנה של סבלים תוך שימוש במנוף תוך שעת ספורות
  • שירות של אריזה ופירוק (עוד מחיר)
  • הנפה העברה של בתי מגורים לבניינים גבוהים עד הקומה האחרונה
  • כדי לקבל להתייעץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת צלצלו:

העברות בית בעזרת מנוף באיזור חצב

למה מומלץ לבצע הזזה של בתים בעזרת מנוף?

בואו ניגש לזה, ההיגיון לרגלו חכם יהיה לבצע הובלה עם מנוף  היא בעצם עם דגש כי זה למעשה עושה את ההעברה ללא ממושכת ומוגנת. הציוד והאיבזור שלכם מונחים על הזרוע של המנוף, ונוסעים למיקום שסימנתם כיעד. בנוסף לכך, יש המון ריהוט שחוברו ובזמן הזה אי אפשר להובילם בדלת ולחלופין המסדרון אצלכם, וכן בדוגמאות כדוגמת זה חכם יהיה להזמין עבודות השכרת מנוף לשינוע דירות בחצב. תהיה לכם את האופציה לעשות ייעוץ עם מומחה אודות היזקקות השירות והכנתו לאופי המעבר שלכם. קל לבקש הובלות דירות יחד עם הובלת דירה עם מנוף בחצב בתמחור נוח פה אצלנו.

איך לקוחים לעצמכם הנפה לשינוע דירה בחצב?

קיימים 2 מינים של שרותי מנופים למעברים, ובאופן טבעי, אנשי ההובלה ימצאו לכם במנוף הכי תואם להובלה קצת אחרי שתספקו להם טלפון שלכם על החפצים שהינכם מעוניינים להוביל והסביבה אליה או לחלופין ממנה יילקחו. אמנם מומלץ שגם אתם תהיו בהיכרות עם הפונקציות ותזכרו באילו מצבים בוחרים באילו סגנונות ליפט. להבחין בין השניים מתאפיין באופי הפריטים אשר יש ביכולתם לשנע, המאסה שלהם והקומה ממנה או אשר אליה יש צורך לבצע את ההעברה.

אופיו של הליפט: מנוף עגורן נייד משאית השכרת מנוף שירותים של הובלה באה עם זרוע ענקית בנויה עליה, שהוא "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר לשם מאחדים כבלים ובעזרתם סוחבים ריהוט ודברים כבדי משקל. משתמשים בו כאשר רוצים להזיז דברים מעל למשטח ו/או שמזיזים תכולה ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

סגנון הליפט: מנוף סולםמדובר במנוף נקודתי שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. עליו יש קתדרה שעליה אפשרי להיעמד ולסחוב ריהוט, וזה בעצם יורד ועולה כגון ליפט בחדר המדרגות. נעזרים בו כשרוצים לבצע הובלה בזריזות, שכן לא חייב הכנות מיוחדות בטרם לקיחת כלי המלאכה על גביו, וכשמעבירים מקומות גבוהות המצב יכול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבית מגורים סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר כדאי להטמיע בראש כשנצרכים לבחור מנוף הובלות,

ממש לא מכל מבנה של דירה ניתן להוביל פריטים עם מערכת הנפה. אתם אמורים לברר שקיימים אצלכם צוהר רחב כראוי שאיתם ניתן להוציא את הפריטים והציוד והמכשירים החשמליים אל החלק החיצוני אל עבר כביש, ובמקרה בו לא קיים פתח מסוג זה, הובלה של בית עם מנוף תהיה בלתי אפשרית. בדרך כלל, אולם, בתוך מבנים במדינה יש בנמצא טראסות בחדר המרכזי או לחלופין לכל הפחות אשנב עצום, ובמטרה שתתאפשר גישה לסחיבה על גבי ליפט הובלה אנו ממליצים להעביר כל דבר לחדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף השינוע. כל הפרוצדורה שאנו מדברים עליה תיעשה כמובן באמצעות הצוות כולו.

מה עלות הנפות פר שעה?

לעומת מצב שמוצעים עם הצעת עלות על העברה מבלי שימוש במנוף, בעת שמכניסים את המנוף להובלה של דירה נהוג לשלם לנהג המנוף ע"פ שעת עבודה שלו. לכן על שינועים בעזרת ליפט תמחור יחושב בצורה מאוחדת, ויעלה 280 – 420 שקלים עבור כלל סגנונות ההעברת דירה. קל לתשאל את בעלי המקצוע איזה זמן מניחים ש ההובלה תימשך על מנת להתוודע לכמה תבזבזו על שירות השכרת המנוף, ויש מהם שגם יהיו מסוגלים להכיר אתכם להצעת עלות מדויקת בסיטואציה של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

מעבר בין דירות עם מנוף עושה את הובלת הדירה לבלתי משתלם?

הינכם מהרהרים אודות עלות שירותי הנפה לתנועה בין דירות? בהנחה וכן, הבאנו לכם את כל הדברים שאתם נדרשים להבין! השכרה של שירות השכרת המנוף הינה הוספה לשעה של שינוע. המחיר הפכף ע"פ זמן בו ייעשה שימוש במנוף, מהי הקומה אשר ממנה מורידים את האביזרים ומאילו קומות להרים את הדברים במקום אליו נוסעים. לקבלת הצעת עלות שלא ציפיתם לה וזמינה דברו איתנו! אנחנו מתחייבים למענה מצוין ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *