הובלת דירה עם מנוף בבית עזרא

קלילות, מהירות והגנה: שינועי בית המגורים שלכם בעזרת מנוף עד היום, כאשר הינכם הייתם נצרכים ללהזמין שירות של שינוע, מובן היה לכם שיעשו דרכם סבלים אשר ירימו על גבם את טובי הכלים אשר בבעלותכם. סיבה מספר אחת: התפחדתם למקצוען אחרי הכל, החפצים שלכם בעלי משקל רב, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתחלחלתם לציוד שלכם שמסוגלת להיהרס ולהיקרע. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בבית עזרא" מחויכים לבשר לכם על תקופה חדשנית של הובלה: שינוע דירות יחד עם מנוף במחירים נמוכים.

  • הזמנה של השכרת מנוף להובלה של דירה קטנה בתעריפים הכי משתלמים!
  • העברות בתי מגורים עם מנוף עלות ראשונית של 320 שקלים
  • אנו מציעים שריינו שירותי העברת דירה בהזמנת מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • עבודות פירוק (פלוס עלות)
  • הנפות שירותי הובלת דירות לדירות בקומה 7 ומעלה וזה מגיע עד קומה 18
  • כדי לקבל להתייעץ והצעה לעלות בטלפון:

הובלת בית בעזרת מנוף בעיר בית עזרא

מדוע אנו ממליצים להוציא לפועל הובלת דירה בהזמנת מנוף?

בואו ניגש לזה, ההיגיון על דברו אנחנו ממליצים להתחיל הובלה של בית בעזרת הנפה זה למעשה בדגש מפני שהיא בעצם עושה את מעברי הדירה לחטופה ומאובטחת. הציוד והאיבזור שלכם מצויים על הזרוע של המנוף, ונוסעים אל המיקום שסימנתם כיעד. כתוספת, יש אף לא מעט רהיטים שנבנו ובנקודת זמן זו א"א להניע אותם בדלת הדירה או לחלופין חדר המדרגות בבניין, וגם בדוגמאות כדוגמת זה חכם יהיה לעשות שימוש בטיפולי מנוף להובלה של דירת חדר בבית עזרא והסביבה. אנו מציעים לעשות ייעוץ עם מומחה בדבר כורח הטיפול והתאמתו למין המעבר שאתם מבצעים. ניתן לבחור הובלות דירות בעזרת אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בבית עזרא בתמחור זול באתרנו.

כיצד לקוחים לעצמכם השכרת מנוף למעבר דירות בבית עזרא?

ישנם שתי סגנונות שירותים של מנוף להעברות, וברוב הפעמים, אנשי ההובלה יקחו לכם במנוף הכי מומלץ להובלה לאחר שתביאו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על כל החפצים שברצונכם להוביל והאיזור לשם או ממנה יילקחו. ואע"פ כן, יש שאף הינכם תכירו את הפונקציות ולא תשכחו באיזה סיטואציות משתמשים באילו סוגים של מנוף הרמה. ההבדל ביניהם ניחן בסוג הפריטים אשר ביכולת שלהם לסחוב, משקלם וגובה הקומה ממנה ולחלופין לשם אתם רוצים לבצע את ההעברה.

סוג הליפט: עגורן נייד מסחרית השכרת מנוף שינוע באה עם זרוע ענקית בנויה עליה, שזה זרוע הידראולית אשר לשם מלכדים חרצובות ובאמצעותם מרימים חפצים ופריטים כבדי משקל. מבצעים איתו פעולה כאשר חייבים להעביר רהיטים מעל למשטחים או לחלופין שמניעים ריהוט וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופיו של המנוף: ליפט סולםאנו מדברים על מנוף הרמה בינוני אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. יש גם על גביו פלטפורמה ששם פשוט לעמוד ולשאת ריהוט, והיא למעשה יורדת ועולה כלדוגמה: מעלית בבניין. נעזרים בו כשרוצים להוציא לפועל הובלות בית באופן מהיר, כי אחרי הכל, לא חייב אירגון ספיישל לפני נשיאת הפריטים על גביו, ואם נבצע מעבר מקומה שאינה נמוכה הוא עלול להגיע עד קומה 15 בבית מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר יש לא לשכוח כשמבקשים להיעזר בשירותי הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה פשוט לנייד כל דבר במנוף. זכרו לוודא שקיימים אצלכם אשנב עצום דיו אשר איתו תוכלו לסלק את הרהיטים והציוד והחשמליים לחלק החיצוני לכיוון הכביש, ובמצב בו לא קיים צוהר כדוגמת זה, הובלות בית תוך שימוש במנוף תנכח כבלתי אפשרית. בדר"כ, אמנם, בתוך מבנים ישראליים מצויות בלקונים בחדר המרכזי או לחלופין לכל הפחות אשנב מכובד, וע"מ שתתאפשר גישה להרמה על גבי ליפט הובלה רצוי להזיז כל חפץ אל הסלון ומן הנקודה הזו אל המנוף. העבודה הזו נעשית מן הסתם דרך המשנעים.

כמה תשלמו על הנפה פר 60 דקות?

בניגוד למצב אשר בו מקבלים הצעת עלות על העברה ללא מנוף, כאשר מצרפים את שירות המנוף שלנו לפרוצדורה הדבר המקובל הוא לשלם לאיש שמפעיל את המנוף בהתאם לשעות עבודתו. אז בגלל זה על שינועים בעזרת ליפט עלות יחושב באופן הומוגני, ויתומחר שקל עבור כלל סגנונות השינוע. תוכלו לשאול את הפועלים איזה זמן מניחים ש ההובלה תארך במטרה להתוודע לכמה תבזבזו על המנוף, וחלקם אף יכולות להצמיד לכם הצעה ללא סטיות במצבי שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

העברת בית יחד עם מנוף הופכת את הובלת הריהוט והציוד לפחות חסכוני?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים בדבר עלות שירותי מנוף למעברים? במקרה שכן, אנו מביאים בשבילכם את מה שאתם זקוקים להבין! להשכיר המנוף היא למעשה אקסטרה עבור שעת העברה. המחיר דינמי לפי זמן בו ייושם התעסקות עם המנוף, מאיזה קומה יקחו את הדברים ולאיזה קומה להעלות את החפצים בנקודת היעד. כדי לשמוע הצעה מדהימה וקלילה צלצלו אלינו! מבטיחים טיפול ענייני ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *