הובלת דירה עם מנוף בבטחה

פשטות, יעילות ואבטחה: העברות סלונכם בעזרת מנוף עד כה, בעת שאתם נצרכים ללתפוס לכם טיפולי שינוע, היה ברור לכם כי יובאו אליכם פועלים שישאו על גבי הגב שלהם את טובי האביזרים שבבעלותכם. מצד אחד: התפחדתם למקצוען אחרי הכל, הפריטים שלכם כבדי משקל, והצד ההפוך של המטבע הוא ששקשקתם לתכולה שלכם שמסוגלת להיהרס ולהישבר. באתר "הובלת דירה עם מנוף בבטחה" שמחים לספר על תקופה חדשנית של הובלה: הובלת דירה עם מנוף במחירים מצוינים.

  • הזמינו הנפות להובלה של דירה קטנה בעלויות הוגנות!
  • שירותי הובלת דירה עם מנוף עלות ראשונית של 350 ש”ח
  • אפשרות הזמנת מובילי דירות בעזרת מנוף מהיום להיום
  • טיפולי אריזה (פלוס עלות)
  • הנפות העברת דירה לדירות בקומה 7 ומעלה וכלה בקומה 19
  • בואו לקבל ייעוץ עם מומחה והצעת עלות חייגו:

שינועי משרדים ודירות תוך שימוש במנוף בבטחה

מאיזו סיבה שמומלץ לקיים מעבר של בית עם מנוף?

אז הסיבה העיקרית בשלו יש לעשות הובלה בעזרת הנפה היא יותר מכל שכן היא למעשה עושה את השינוע לחטופה ומוגנת. כלל החפצים שברשותכם נמצאים על המנוף, ונעים למקום בו בחרתם להיות היעד. גם כן, יש גם כמות נכבדת של ריהוט אשר חוברו ועכשיו לא יצליחו להניעם במפתן או לחלופין חדר המדרגות שלכם, ובהתאם בסיטואציות כדוגמת זה אנו ממליצים לקחת עבודות השכרת מנוף להעברת דירה גדולה באיזור בטחה. ניתן לקחת התייעצות על היזקקות המענה והאופטימיזציה שלו לסוג ההובלה שלכם. אנו מציעים לבקש הובלות דירה בעזרת אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בבטחה בתשלום נוח באתר זה.

מהי השיטה בה לוקחים מנוף להובלה של דירות בבטחה?

קיימים שני סוגי שירותי מנוף להובלות, ובאופן טבעי, המובילים יקחו לכם במין המנוף הכי תואם להובלה של דירה לאחר שתביאו להם מספר טלפון על הדברים שלכם שהינכם בוחרים להוביל והסביבה אליה ו/או משם יילקחו. ועם זאת, יש שאף הינכם תדעו על האפשרויות ותדעו באילו מקרים בוחרים באילו סגנונות ליפט. ההבדל ביניהם מאופיין באופי הפריטים שהם מסוגלים להרים, המשקל שלהם וגובה הקומה ממנה ולחלופין לשם אתם רוצים לבצע את ההעברה.

סוג המנוף: עגורן נייד טנדר או משאית שירותי הנפה העברות באה כולל זרוע מנוף מורכבת על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שאליה מאחדים חרצובות ועמהם נושאים ריהוט וחפצים בעלי משקל גדול. משתמשים בו כאשר חייבים להעביר פריטים מעל למשטח או לחלופין שמובילים תכולה ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

סוג המנוף: מנוף סולמימדובר בליפט נקודתי שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו לראות תיבה שעליה ניתן להתייצב ולהעמיס פריטים, וזה בעצם יורד ועולה למשל ליפט בחדר המדרגות. משתמשים בו כאשר יש צורך להוציא לפועל הובלה של בית באופן מהיר, כי לא נדרשות התארגנויות ספיישל בטרם העמסת הדברים עליו, ואם נבצע מעבר מקומות גבוהות הוא יכול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבית מגורים בתקן.

אירגון כלשהו אשר כדאי להטמיע בראש כאשר דורשים להזמין מנוף הובלות,

לא מכל דירה תהיה לכם את האופציה להעביר רהיטים על-ידי ליפט. זכרו לברר שיש ברשותכם צוהר נרחב כראוי שדרכו ניתן להוציא את הרהיטים ומכשירי החשמל לחלק החיצוני לעבר כביש, ובמידה ואין לכם אשנב שכזה, מעבר יחד עם מנוף תהפוך בלתי אפשרית. בדרך כלל, אמנם, במקומות מגורים ישראליים מצויות אכסדראות בחדר המרכזי או מינימום צוהר עצום, וע"מ שתתאפשר זמינות להרמה על גבי ליפט הובלה הצעתנו היא לקחת כל חפץ אל הסלון ומנקודה זו אל מנוף השינוע. מלאכת ההובלה שאנו מדברים עליה מתבצעת כמובן בידי הצוות שלנו.

מה יעלה הנפות לכל 60 דק'?

שלא בדומה למצ בו מוצעים עם הצעה על העברה בלי שימוש בליפט, כאשר מכניסים את שירות המנוף שלנו להובלה נהוג לשלם למנופאי לפי שעת עבודה שלו. מסיבה זו על שימוש בליפט כחלק מהשינוע תמחור יהיה אחיד, וידרוש מכם עלות של 290 – 440 ₪ עבור כלל סגנונות המעבר. תהיה לכם את האופציה להפנות קושיה אל המובילים איזה זמן מעריכים ש הובלות הרהיטים תיקח ע"מ להתוודע לכמות הכסף שתוציאו על שירות ההנפה, ויש מהם שגם יש באפשרותם להעניק עבורכם הצעה הוגנת ללא סטיות במצבים של שינועים בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

שינוע דירות יחד עם מנוף עושה את מעבר הדירה לפחות זול?

הינכם חושבים על תעריף מנוף להעברה? במידה וכן, אנו מציגים לכם את כל אשר שעליכם להבין! השכרת השירות של המנוף היא למעשה תוספת לשעה של סבלות. המחירון דינמי על-פי שעות בהן ייושם התעסקות עם המנוף, מהי הקומה ממנה להוריד את האביזרים ומהי הקומה אשר אליה להעלות את הדברים בנקודת היעד. כדי להשיג הצעה מפתיעה ונגישה הרימו אלינו טלפון! נדאג לשירות מקצועי ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *