הובלת דירה עם מנוף באמונים

קלות, יעילות ואבטחה: העברה של הדירה שלכם יחד עם מנוף עד הזמן האחרון, בעת שאתם נצרכים לליהנות מ שירות של מעבר, מבחינתכם היה מובן שיסעו מזיזים שיאחזו על הגב שלהם את טובי הכלים אשר שייכים לכם. מצד אחד: התאבנתם לבעל העסק שכן תכולת הדירה שלכם בעלי משקל רב, והצד ההפוך של המטבע הוא שיגורתם לפריטים שלכם אשר עשויה להיקרע ולהיהרס. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף באמונים" מאושרים ליידע על תקופה מחודשת של העברות: שינוע בתים תוך שימוש במנוף במחירי רצפה.

  • הזמנת השכרת מנוף להובלה של דירת חדר בעלויות הכי טובות!
  • שינועי בתי מגורים עם מנוף רק 290 ₪
  • אופציה: הזמנה של שירותי העברת דירה בהזמנת מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • טיפולי פירוק (עוד תשלום)
  • מנוף שינוע של דירה לדירות בקומה גבוהה וכלה בקומה 17
  • לקבלת להתייעץ ולהצעה הוגנת חייגו:

העברה של בית עם מנוף באמונים

מה ההיגיון לפיו ראוי לבצע העברות בתים עם מנוף?

בואו ניגש לזה, ההצדק מפניו אנחנו ממליצים להוציא לפועל הובלה של בית עם מנוף  היא בעיקר בגלל שזה בעצם עושה את המעבר לזריזה ומוגנת. כל הציוד והפריטים שלכם מושמים על המנוף, ובתנועה אל הנקודה שהוחלט בתור היעד. בנוסף לכך, ישנם המוני רהיטים שנבנו ונכון לעכשיו אי אפשר להניעם במפתן הבית ולחלופין המסדרון אצלכם, וגם כן בדוגמאות כדוגמת זה חכם יהיה לקחת שירות של מנוף להובלה של דירה קטנה באמונים והסביבה. תוכלו להתייעץ איתנו לגבי חיוניות המענה ולהתאים אותו למין מעברכם. קל לבחור הובלות דירות עם הובלת דירה עם מנוף באמונים בתמחור משתלם באתרנו.

כיצד רוצים דווקא שירותי הנפה להובלה של דירות באמונים?

יש 2 סוגים של שרותי מנופים להובלה, וע"פ רוב, אנשי ההובלה ימצאו לנוחיותכם במנוף הכי תואם לשינוע מיד לאחר שתספקו להם טלפון שלכם על החפצים שברצונכם לנייד והמיקום שאליו / משם מעבירים אותם. ואף על-פי כן, אנחנו ממליצים שאפילו אתם, הגולשים, תכירו את הפונקציות ותדעו באיזה מקרים לוקחים באילו סוגי מנוף הרמה. להבחין בין השניים בא לידי ביטוי באופי החפצים אשר ביכולת שלהם לסחוב, המשקל שלהם והגובה שממנו / אליה ברצונכם לבצע את השינוע.

מבנה המנוף: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית שירותי מנוף העברה מגיעה עם זרוע מנוף מורכבת על גבה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים אליה מחברים חבלים ובעזרתם סוחבים חפצים ופריטים כבדי משקל. נעזרים בו כשיש צורך להוביל דברים מעל למשטחים או לחלופין שמובילים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

מבנה הליפט: ליפט סולםמדובר בליפט מזערי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא תיבה שעליה ניתן להיעמד ולהרים פריטים, וזה למעשה יורד ועולה כמו מעלית. משתמשים בו כשיש דרישה לבצע הובלה של בית זריז, כי אחרי הכל, לא נדרשות אירגון ספיישל בטרם לקיחת הפריטים עליו, וכאשר נוביל מקומה 5 ומעלה המצב יכול להגיע עד קומה 15 בלוקיישן מן השורה.

אירגון כלשהו אשר ראוי לא לשכוח כשצריכים לעשות בחירה בהנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה קל להזיז כל דבר בהבאת מנוף. אל תשכחו לבדוק שיש אצלכם צוהר רחב כראוי שבעזרתו תוכלו להוציא את האביזרים והציוד והחשמליים כלפי חוץ אל עבר כביש, ובמקרה שלא מצוי אשנב מסוג זה, הובלת דירות יחד עם מנוף תנכח כמחוץ לתחום. בדר"כ, אף על-פי כן, במקומות ישראליים קיימות אכסדראות בחדר המרכזי ו/או לכל הפחות חלון עצום, וכדי שתהיה נגישות לטעינה על גבי ליפט הובלה אנו ממליצים לנייד כל דבר לסלון ומן הנקודה הזו אל המנוף. כל הטיפול וההתעסקות שאנו מדברים עליה תתבצע מן הסתם בעזרת הצוות כולו.

כמה תעלה שירותי מנוף פר שעה?

בהשוואה למצ בו משיגים הצעה לעלות על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, בעת שמצרפים השירות של המנוף לפרוצדורה מה שמקובל הוא לתת שכר למי שמפעיל את המנוף בקורלציה לשעות בהן הוא עבד. אם כן, על שימוש בליפט כחלק מהעברה עלות יהיה אחיד, ויתומחר שקל עבור כלל סגנונות ההעברת דירה. ניתן להפנות שאלה אל המעבירים מה כמות השעות שהם משערים ש ההובלות תיקח במטרה להכניס לראש כמות הכסף שתאלצו להוציא על השירות של המנוף, וחלקם אף יכולות לספק עבורכם הצעת עלות עם דקדוק רב בסיטואציה של העברות בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

מעבר דירות בעזרת מנוף עושה את השינוע לפחות חסכוני?

הינכם מהרהרים בדבר תעריף הנפות למעבר? בהנחה וכן, הבאנו בפניכם את מה שאתם זקוקים להבין! השכרת שירות ההנפה היא לא אחרת מאשר תוספת עבור שעת שינוע. מחירנו בלתי יציב בהתאמה לשעות בהן יתקיים התעסקות עם המנוף, מהי הקומה אשר ממנה יורדו האביזרים ומהי הקומה אליה יקחו את הציוד בנקודת הסיום. לקבלת הצעה בלתי צפויה ונורמלית התקשרו אלינו! אנו מתחייבים למענה מצוין ולתעריף מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *