הובלת דירה עם מנוף באורים

קלילות, זריזות ואבטחה: הובלות של הדירה שלכם עם מנוף עד כה, ברגע שהייתם מחפשים לקבל עבודות שינוע, לא היה ספק שיעשו דרכם פועלים אשר ישאו על גופם את טובי החומרים שלכם. סיבה #1: התפלצתם לאיש מקצוע כי רהיטיכם בעלי משקל רב, ומצד שני התפלצתם לרהיטים שלכם אשר עלולה להיהרס ולהישבר. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף באורים" נרגשים לספר על עידן חדש של הובלה: מעבר דירה בעזרת מנוף בעלויות נהדרות.

  • הזמנת השכרת מנוף להעברת דירה בעלויות הכי זולות!
  • הובלות של בתים פרטיים בעזרת מנוף הובלה ב- 330 ₪
  • אופציה לקבלת שירותי העברת בתים יחד עם מנוף במהירות הבזק ו
  • טיפולי פירוק ואריזה (תוספת עלות)
  • מנוף שינוע של משרדים ודירות לקומות גבוהות וזאת עד בקומה 18
  • בואו להשיג שיחת ייעוץ ולהצעה הוגנת התקשרו:

העברת בית בעזרת מנוף באיזור אורים

מדוע קריטי להוציא לפועל הובלות דירות בהזמנת מנוף?

ובכן, הצורך בשלו אנחנו ממליצים להתחיל הובלת בית בעזרת הנפה היא למעשה בדגש בגלל שהיא בעצם עושה את ההעברה לשלא מתעכבת ומאובטחת. כלל החפצים שברשותכם מושמים על הזרוע של המנוף, ונוסעים למיקום שהוחלט בתור היעד. יתר על כן, יש כמות נכבדת של חפצים ופריטים אשר צורפו ועכשיו א"א לשנע אותם במפתן הבית ו/או חדר המדרגות שלכם, ואף בדוגמאות בסגנון ראוי להסתייע בעבודות הנפה להעברת דירה גדולה באיזור אורים. ניתן לקחת התייעצות לגבי כורח השירות וההתאמה שלו לאופי המעבר שלכם. אפשר לקחת הובלות דירה יחד עם "הובלת דירה עם מנוף באורים" בתמחור נוח פה אצלנו.

כיצד מתקשרים להשכרת מנוף להובלה של דירה באורים?

קיימים 2 מינים של שירותי הנפה המיועדים להובלה, ובאופן טבעי, אנשי ההובלה יבחרו לכם במנוף הכי מומלץ לשינוע מיד לאחר שתתנו להם מספר טלפון על כל הפריטים שהינכם מחליטים לנייד והמיקום שאליו / משם מעבירים אותם. אך אנחנו מציעים שגם אתם תכירו את האפשרויות ועליכם לדעת באיזה מצבים שוכרים באיזה סוג של מנוף. ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי באופיים של הפריטים אשר ביכולת שלהם להעביר, כובדם והקומה ממנה ו/או אשר לשם ברצונכם לשנע.

אופיו של המנוף: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית שירותי הנפה מעבר באה כולל זרוע מנוף בנויה עליה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר לשם מלכדים כבלים ודרכם סוחבים דברים כבדים וגדולים. משתמשים בו כאשר יש צורך להזיז רהיטים על משטחים / שמעבירים ריהוט וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופי מנוף ההרמה: מנוף לדרזהו מנוף הרמה קטן אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מרשימים. יש גם על גביו סטנד ששם אפשר להתייצב ולהעמיס פריטים, וזה בעצם יורד ועולה כלדוגמה: מעלית. נעשה בו שימוש כשיש דרישה להתחיל העברת דירה בקצב מרשים, אחרי הכל, לא נדרשות אירגון ספיישל בטרם נשיאת הפריטים על גביו, וכשמעבירים מקומות גבוהות המצב יכול לנסוק עד לקומה ה-16 בבניין מגורים סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור כל הזמן כשנצרכים להזמין מנוף הובלות,

ממש לא מכל סוג בית אנו מציעים להזיז כל רהיט בהבאת מנוף. לא לשכוח לוודא שיש לכם חלון רחב דיו אשר דרכו יתאפשר לכם לסלק את האביזרים והציוד והמכשירים החשמליים החוצה אל עבר כביש, ואם נניח לא קיים פתח בסגנון, הובלת בית יחד עם מנוף תהפוך בלתי אפשרית. ברוב המקרים, אולם, בדירות ובתים ישראליים מצויות סטווים בחדר המרכזי או לחלופין מינימום צוהר מכובד, וע"מ שתתאפשר גישתיות להטענה על גבי ליפט הובלה חובה להעביר כל חפץ לחדר המרכזי ומהנקודה הזו הליפט. כל ההתעסקות המדוברת מתבצעת כמובן באמצעות הצוות כולו.

מהי עלות השכרת מנוף לכל שעה?

שלא כמו סיטואציה בה מוצעים עם הצעה לעלות על הובלה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כאשר מכניסים את המנוף למעבר מקובל להוציא כספים על איש שמפעיל את המנוף על-פי זמן בו הוא עבד בשעות. אז בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהובלה תעריף יילקח באופן מאוחד, ויצריך מכם לשלם 250 – 440 ₪ עבור כלל סוגי ההובלה של בית. יתאפשר לכם להפנות שאלה אל אנשי ההעברה כמה שעות הינם חושבים ש השינוע תארוך בשביל להבין כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות ההנפה, ויש מהם שגם יוכלו לספק לכם הצעה ללא סטיות במקרה של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

העברת בית בהזמנת מנוף הופכת את ההובלה למשתלם פחות?

גם אתם תוהים הבה נדבר על תמחור הנפות למעבר בין בתים? במקרה שכן, לפניכם כל מה שאתם נדרשים להבין! השכרה של השירות של המנוף הינה אקסטרה לשעה של העברה. המחירון משתנה בקורולציה לזמן בו יופעל השתמשות במנוף, מאילו קומות להוריד את הציוד ולאיזו קומה בדיוק להעלות את הדברים בנקודת היעד. לקבלת הצעה מדהימה וסבירה אנחנו כאן! מקפידים על שירות איכותי ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *